Ana Sayfa Haberler Instagram Kullanımı, Gelen Yenilikle Artık Daha Kolay!

Instagram Kullanımı, Gelen Yenilikle Artık Daha Kolay!

0
Instagram Kullanımı, Gelen Yenilikle Artık Daha Kolay!

Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram’a gelen yeni güncellemeyle birlikte artık ses konusundaki tercih seçenekleri daha da genişleyecek.

Sosyal medyanın en popüler ağlarından biri haline gelen ve yaklaşık olarak 750 milyondan daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşan Instagram, bu kullanıcı kitlesine üst düzey sosyal medya ve paylaşım platformu deneyimi sunmak ve bu kullanıcı kitesini  büyütmek için yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Instagram Kullanımı, Gelen Yenilikle Artık Daha Kolay!

Instagram, ‘Hikayeler’, ‘DM’ ve videolar için getirdiği yenilikler sonrası artık ses konusunda da bir yeniliğe gidiyor.

Hesaplar üzerinden yapılan video paylaşımlarında sesin duyulabilmesi için videonun üzerine tıklamanız gerekmektedir. Tıklamadan videonun sesi açılmıyordu.

Her video için bu işlemin yapılması tüm kullanıcılar can sıkıcı bir sorun teşkil etmekteydi. Kullanıcılar, her defasında videonun üzerine tıklayıp sesin gelmesini beklemek istememekteydi. Bunun için birçok geri bildirim yapan kullanıcılarının sesine kulak veren Instagram’ın getirdiği yeni özellik sayesinde, paylaşılan videonun üzerine bir kez tıklanması durumunda, diğer videolar için aynı işlemin tekrarlanmasına gerek kalmayacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.