Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Hikâyeleri Gizli Olarak Nasıl Görüntülenir?

Instagram Hikâyeleri Gizli Olarak Nasıl Görüntülenir?

0

Birisi bir Instagram Hikayesi (Instagram Story) yayınladığında (paylaştığında), Instagram o kullanıcıya, Hikayeyi (Story) kimin görüntülediğini ve onunla etkileşim kurduğunu söyler. Ancak bazen kullanıcıya haber vermeden bir Hikayeyi görüntülemek isteyebilirsiniz.

Belki pazar araştırması yapıyorsunuz ve rakip bir markanın Instagram stratejisine göz atmak istiyorsunuz ve bu bilgileri gizli tutmayı tercih ediyorsunuz. Sebepleriniz ne olursa olsun, işte, birinin Instagram Hikâyesini gizli olarak görüntülemenin 2-yöntemi!

1. Yöntem: Sonraki Instagram Hikâyesine Tıklama ve Geri Kaydırma

Bu yöntem, farklı kullanıcıların Hikâyeleri arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan uygulama arayüzünden yararlanır.

İşte yapmanız gerekenler:

  • Hikâyesini gizlice (haber) akışınızda görüntülemek istediğiniz profili bulun ve bu profilin hemen yanındaki Hikâyeye tıklayın.
  • Duraklatmak için Hikâyeye dokunun ve ardından görüntülemek istediğiniz Hikâyeye doğru yavaşça ve dikkatlice kaydırın. Hikâye, bir 3D-kutunun (3-boyutlu kutunun) bitişik tarafındaymış gibi görünecektir.
  • Hikâyeyi kaydırmamaya dikkat edin; çünkü kaydırırsanız, Hikâyeyi yayınlayan (paylaşan) kişi onu görüntülediğinizi görecektir.

Bu yöntemin en büyük dezavantajı, o profilin (haber) akışında yalnızca ilk Hikâyeyi görüntüleyebilmeniz ve videoları izleyememenizdir. Diğer bir dezavantaj da, yanlışlıkla tüm Hikâyeleri kaydırmanın kolay olabilmesidir; böyle bir durumda tüm çabanız boşa gidecektir.

2. Yöntem: Üçüncü Parti Bir Uygulama veya Web Sitesi Kullanma

Bu yöntem, farklı bir web sitesi veya uygulama kullanmayı gerektirir. Hikâyeleri bu uygulamalar aracılığıyla görüntüleme, istatistiklere dâhil edilmez; bu nedenle Hikâyeleri paylaşan kullanıcı, Hikâyeleri gördüğünüzü bilmeyecektir. Bunlar 3. parti (taraf) uygulamalar olduğundan, bunları kullanmanın kendi sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın:

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Bilgisayar: Bir web tarayıcı açıp https://storiesig.app/ adresine gidin ve kullanıcıyı arayın. Profilleri herkese açıksa, bu kullanıcının tüm güncel Hikâyelerini görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

  • iPhone: Story Reposter uygulamasını indirin ve (Instagram hesabınızda) oturum açın. Arama çubuğunda kullanıcıyı arayın ve ardından Instagram Hikâyelerinin bulunduğu klasöre dokunun.

  • Android: Story Saver uygulamasını indirin ve oturum açın. Sağ üst köşedeki arama simgesini kullanarak hesabı arayın. Hesabı bulduktan sonra, Hikâyelerini bir akış biçiminde görüntüleyebileceksiniz.

Bu yöntem biraz daha fazla çaba gerektirir, fakat aynı zamanda daha kusursuzdur ve görüntülediğiniz Hikâyeleri indirip kaydetmeyi çok daha kolay hale getirir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA