Ana Sayfa Haberler İmessage artık Google Mesajlar da gösteriliyor.

İmessage artık Google Mesajlar da gösteriliyor.

0
11858 teknik destek

Google Mesajları, Apple‘ın iMessage’ını ancak birkaç yıl sonra takip etmiş olabilir, ancak Google’ın kendisininki artık çok faydalı olarak kabul ediliyor. Bu, ezelden beri beklediğimiz bir şey. Android topluluğu. Google Mesajlarının iPhone’lara gönderilebilmesinden memnun.Artık mesajlar veya tepkiler olduğu gibi gönderilmeyebilir. iOS Mesaj tepkileri, Google Mesajlar Beta’da farklı şekilde gösteriliyordu. 20212121_02_RC00 güncellemesinde olduğu gibi son iyileştirmeler yapıldı.

Değişiklikler artık daha yaygın. Daha önce, birkaç kişi güncellemeyi gördüğünü bildirdi. Google Mesajların iMessage tepkilerini emoji olarak çevireceğini daha önce size söylemiştik . Güncelleme, Google Mesajlar beta güncellemesinden sonra artık yayında.

iMessage tepkilerin yerine emoji sunmaya başladı.

Zaten betada olsanız bile tepkileri görmüyorsanız, ayar içinde geçişi arayabilirsiniz. Ayarlar> Gelişmiş > iPhone tepkilerini emoji olarak göster seçeneğine gidin. Etkinleştirmesi kolay olmalı ve artık garip tepkiler görmeniz gerekmeyecek, sadece emojiler.

11858 teknik destek

Google Mesajlar’ın yakında Gmail’in “dürtmelerini” uyarlayabileceğini belirttik . İmessege artık Google mesajlarda görüntülenebiliyor. Android için Google Mesajları , Verizon’daki RCS için varsayılan hale geldi . Ayrıca RCS API’sini aldı, ancak yalnızca Samsung uygulamaları için.

Google ayrıca Hindistan’daki Mesajlar uygulamasına Gmail benzeri filtreler , yakınlaştırma, sabitleme ve uçtan uca şifrelemeyi daha fazla kullanıcıya getirdi. Google Mesajlar‘da, bir mesajın tepkisine dokunulduğunda uygulama, mesajın iPhone’dan çevrildiğini gösterecek. Özellik şu an için yaygın kullanıma sunulmadı ve uygulamaya ne zaman dahil edileceğine dair bir bilgi henüz bulunmuyor. Kaydettiğimiz son büyük değişiklik sadece iki haftadan daha kısa bir süre önceydi. Google İmessage “sertifikasız” Android akıllı telefonlar için desteği sona erdirecekti.

Manuel olarak kurmanız ve ilerlemeniz gerekiyor.

Google Mesajlar “dürtme” özelliği henüz beta kanalında kullanıma sunulmaya başlamadı. İlk deneyenlerden biri olmak istiyorsanız, beta programına kaydolun ve oraya gelmesini bekleyin.

Google mesajlarda ki uyumsuzluk kalktı.

Aynı zamanda önemli olan ancak şu anda yanıtlayamayacağınız bir metne yanıt vermek için zaten bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz. Elbette manuel olarak kurmanız gerekiyor, bu nedenle “dürtme” gibi otomatik bir sisteme sahip olmak da oldukça faydalı oluyor. Bu, önemli mesajlara yıldız ekleme, otomatik OTP silme, AI aracılığıyla mesaj sıralama vb. Sonuç olarak Google Mesajlar’ın yeni özelliğe iyi bir ek oluyor.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikWindows 11 Görev çubuğu göstergeleri
Sonraki İçerikGoogle Haritalar, güvenlik denetlemeleri başlattı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.