Ana Sayfa İnceleme Huawei’nin Sanal Gerçeklik Gözlüğü Huawei VR Ürün İncelemesi

Huawei’nin Sanal Gerçeklik Gözlüğü Huawei VR Ürün İncelemesi

0
Paylaş

Çinli telekomunikasyon devi Huawei şimdi de giyilebilir teknolojiler alanına merak saldı. Bu anlamda uzun zamandır bir çok ürün geliştiren ve bunları arka planda denemesini gerçekleştiren Huawei geçtiğimiz günlerde resmi olarak sanal gerçeklik gözlüğü Huawei VR ürününü tanıttı.

Huawei P9 veya Huawei Mate 8 ile birlikte kullanım sağlayan Huawei VR optik gözlük kullanımı sağlayamıyor ancak gözlüğün dahili lenslerinin -7 derece miyopa kadar etkili olduğu söyleniyor.

huawei-sanal-gercekcilik-2

95 derecelik görüş açısı ve sadece 20 milisaniye görüntü gecikmesi performansına sahip olan cihazda aynı zamanda göz sağlığını koruyan mavi filtre teknolojisi kullanılıyor.

Gözlük üzerinde ses açma,kapama tuşu, power tuşu ve dokunmatik panel yer alıyor. Ses konusunda da oldukça iddalı olan Huawei VR 360 derece ses deneyimi sağlayabiliyor.

Teknik spefikasyonları kadar 4 bin adete yakın ücretsiz video, 40 adet ücretsiz oyun, 350 adet ücretsiz panaromik fotoğraf ve 150 adet ücretsiz panaromik tur  opsiyonuyla dikkat çeken Huawei VR‘in ortalama satış fiyatının ise önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.