Ana Sayfa Haberler Huawei Watch 2 (2018), SIM Kart Desteğiyle Fark Yaratıyor!

Huawei Watch 2 (2018), SIM Kart Desteğiyle Fark Yaratıyor!

0
Huawei Watch 2 (2018), SIM Kart Desteğiyle Fark Yaratıyor!

Çin’in en büyük teknoloji üreticilerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz günlerde 3 adet arka kameraya sahip yeni akıllı telefonu P20 ile yaptığı süksenin ardından, beğenilen ürün serilerini de geliştirmeye devam ediyor. Teknoloji sektörünün alan, fark etmeksizin, fiyat/performans odaklı en agresif oyuncularından biri olan şirket, aradan geçen yıllar ile birlikte hem ürün yelpazesini hem de porftöyünü her geçen yıl biraz daha genişletmeye devam ediyor.

Huawei Watch 2 (2018), SIM Kart Desteğiyle Fark Yaratıyor!

Şirketin teknoloji sektörüne sunduğu son ürün ise geçtiğimiz yıl tanıtılan ve büyük beğeni toplayan Huawei Watch 2 serisinin bu yılki versiyonu Huawei Watch 2 2018 oldu. Sahip olduğu SIM kart desteği sayesinde, piyasadaki birçok akıllı saat modelinden ayrışan ürün doğrudan Apple Watch 2’ye rakip olarak ön plana çıkıyor. SIM kart desteği sayesinde 4G mobil veri ağına katılabilen cihaz, çalışırken herhangi bir akıllı telefon bağlantısına ihtiyaç duymuyor. Üründeki SIM kart desteği, tercihe göre Nano-SIM ya da e-SIM(dahili SIM) şeklinde değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca ürünün SIM kart desteğinden yoksun, yalnızca Bluetooth bağlantı opsiyonuna sahip daha uygun fiyatlı bir modeli de  bulunuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

390×390 piksel çözünürlükte, 1.2 inç büyüklükte, kırılmaya ve çizilmeye karşı Gorilla Glass teknolojisiyle korunan, yuvarlak AMOLED ekrana sahip olan üründe Snapdragon Wear 2.0 işlemci yonga seti ve 768MB RAM bulunuyor. 4GB dahili depolama alanına sahip olan Huawei Watch 2 (2018), sahip olduğu IP68 sertifikası sayesinde suya, ısıya ve toza karşı mukavemet gösterebiliyor. 420 MAH pil ile beslenen ürünün toplam kasa ağırlığı ise yaklaşık 57 gram. Ürün, tam dolu pil ile 4G modda 1 gün, 4G kapalı modda ise 2 güne varan kullanım ömrü vadediyor. Ürünün toplam tam şarj süresi ise yaklaşık 100 dakika.

Bluetooth 4.1 ve dahili GPS kablosuz bağlantı teknolojilerinin yer aldığı üründe aynı zamanda temassız bağlantı teknolojisi NFC de yer alıyor. Üründe NFC sensörü, HuaweiPay, AliPay ve Wechat ödeme desteğiyle ön plana çıkıyor. Akıllı cihazlar ile Wi-Fi bağlantısı üzerinden eşleşebilen ürün, telefonunuza gelen tüm bildirimleri size sunabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ağustos ayı başından itibaren dünya genelindeki piyasalarda yerini alması beklenen Huawei Watch 2 (2018)’in 4G bağlantı desteğine sahip SIM kartlı modeli 310$ fiyat etiketiyle vitrinlerdeki yerini alırken, ürünün SIM kart desteğine sahip olmayan Bluetooth’lu modelinin ise 240$ fiyat etiketi ile satılması bekleniyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA