Ana Sayfa İnceleme Huawei nin Yeni Amiral Gemisi: Huawei Nova Plus Özellikleri ve Fiyatı

Huawei nin Yeni Amiral Gemisi: Huawei Nova Plus Özellikleri ve Fiyatı

0

Huawei Nova Plus, şık tasarımıyla meraklılarına sunuluyor. Şık tasarımı yanında 2.5D siyah cam ve 5.5”, 1080P ekran ile dikkat çekiyor. Huawei Nova Plus, bu tasarımını 3GB RAM ve 14 nm Snapdragon 625 çekirdekle güçlendirmiş; ayrıca kamerasında optik görüntü sabitleme özelliği, 4K video kayıt özelliği ile 16MP çözünürlüklü sensörü sayesinde diğerlerinden ayrılmaktadır..

8MP çözünürlüklü ön kamerası ve sensörleri ile selfie çekimlerine meraklı kullanıcıların keyifli anlarını ölümsüzleştirmesine üst düzeyde imkan sunuyor. Hibrit SIM bellek yuvasına ile 2 adet nano SIM kart yerleştirilebilir; mikro SD kart bunlardan birine takılabilir. Ayrıca parmak izi sensörü, arka kapakta tasarıma eklenmiştir.Günümüz telefon kullanımında pil ömrünün uzun olması, aranılan özellikler arasında olduğunu düşünülmüş olan Huawei Nova Plus, tek bir sarjla 3 gün pil ömrü sağlamaktadır. Bu özellik, yoğun iş temposunda çalışanlara ve teknoloji tutkunlarına sunulmuş vazgeçilmez unsurlardandır. Üstelik çift sim ya da tek sim kullanımı sağlandığında bile ciddi bir güç kaybı yaşanmamaktadır.

huawei-nova-plus-1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Huawei Nova Plus, Wi-Fi Direct, Wi-Fi ve Hotspot özellikleri ile tek bantlı 2.4GHz Wi-Fi 802.11b/g desteklediği görülmektedir.

Cihaz, zenginleştirilmiş birbirinden farklı ekran duvar kâğıdı (wallpaper) ile kullanılabilir. Böylece zevke ve göze hitap eden kişisel özelleştirmelerinizle keyifli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanımda, değişken kilit ekranını tercih ettiyseniz, pull-up menü, değişen kapaklarda ilave 8 farklı seçenek sunmaktadır.

Phone maneger taciz filtresi, güç tasarrufu modu ile pil yöneticisi, korumalı uygulamarı çalıştırmak için zengin alternatifler sunuyor.

Huawei‘nin yeni amiral gemisi Huawei Nova Plus, Gümüş çerçeveli ve sağlam görünümlü uygun bir kavrama büyüklüğüne sahip tasarımıyla adından sıklıkla söz ettireceğe benziyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA