Ana Sayfa İnceleme HP’nin Akıllı Telefonları ve Bilgisayarları Şarj Edebilen Sırt Çantası Özellikleri ve Fiyatı

HP’nin Akıllı Telefonları ve Bilgisayarları Şarj Edebilen Sırt Çantası Özellikleri ve Fiyatı

0

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden biri olan HP, akıllı cihaz kullanıcılarının seyahatler sırasında yaşadığı en büyük problemlerden biri olan şarj sorununa çözüm olarak mükemmele yakın bir ürün geliştirdi.

Seyahatleriniz sırasında yanınıza alacağınız olmazsa olmaz eşyalardan biri sırt çantasının içerisine aynı anda hem telefonunuzu hem de bilgisayarınızı şarj edebilecek bir ürün yerleştirerek bu alanda farklılık yaratmayı hedefleyen HP’nin HP Powerup Backup isimli sırt çantasını sizler için inceledik.

hp pubp 1

Seyahatleriniz sırasında, doğa şartları da göz önünde bulundurularak su geçirmez ve ısıya dayanıklı bir kumaştan üretilen taşınabilir şarj cihazı özellikli bu sırt çantası sayesinde yaptığınız uzun süreli yolculuklarda yaşanılan en büyük problemlerden olan şarj sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Akıllı telefon, tablet ve notebook’larınız için 3 ayrı bölmeye sahip ve aynı zamanda oldukça şık bir tasarıma sahip.

hp pubp 2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İçerisinde bulunan 22400MAH kapasiteye sahip dev pili sayesinde akıllı telefonlarınızı ortalama 10 kere ve notebook’larınızı ise ortalama 3 kere tam dolu şekilde şarj etme özelliğine sahip olan ürünün büyük olan bölmesine notebook koymak yerine başka eşyalarınızı koyarak, üstteki bölüme ise tablet bilgisayarınızı yerleştirerek seyahat ettiğinizde duruma göre yanınıza ekstra bir çanta daha almanıza gerek kalmayabilir.

hp pubp 4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürün içerisinde bulunan taşınabilir pil üzerinde 2Amper çıkış gücüne sahip 1 adet USB çıkışı, 2.4 Amper çıkış gücüne sahip 1 adet USB çıkışı ve 19V çıkış gücüne sahip 1 adet laptop şarj çıkış konnektörü yer alıyor.

hp pubp 5

Maksimum 17.3 inç büyüklükteki bir bilgisayarın sığabildiği ürünün kutu içeriğinden şiddetli yağmurlara karşı çantayı ve içindeki koruyacak 1 adet yağmurluk, 2 adet Android tabanlı cihazlar için şarj kablosu, 1 adet USB kablosu, 1 adet notebook şarj adaptör kablosu ve 3 adet notebook şarj adaptör çevirici çıkıyor. 1 Ekim’den itibaren ülkemizde satışa sunulacak olan ve şimdilik yalnızca bazı uluslararası e-ticaret sitelerinden satın alınabilen ürünün piyasa fiyatı ise 200$ seviyelerinde.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA