Ana Sayfa İnceleme HP DESKJET LNK ADVANTAGE 4535 ALL-IN-ONE YAZICI

HP DESKJET LNK ADVANTAGE 4535 ALL-IN-ONE YAZICI

0

Düşük maliyetle evinizde ve ofisinizde kullanabileceğiniz yüksek kalitede baskı sunan bu cihaz, telefon veya tabletinizle de kolaylıkla belgelerinizi yazdırabilir ve fotoğraflarınızı basabilirsiniz.

Kablosuz özelliği sayesinde evinizin veya ofisinizin herhangi bir odasından sağlanan kablosuz bağlantı sayesinde belgelerinizin çıktısını alabilirsiniz. Uygun fiyatlı, laboratuvar kalitesinde, kenarlıksız canlı belgeler üretebilirsiniz. HP DESKJET LNK ADVANTAGE 4535 ALL-IN-ONE YAZICI ve HP‘nin düşük maliyetli avantaj mürekkep kartuşları ile daha az maliyetle daha fazla belge basabilirsiniz.

hp

Bunların yanı sıra 9.5 ppm‘a kadar siyah baskı, 6.8 ppm‘e kadar da renkli baskılarınızı hızlı bir şekilde alabilirisiniz. 5.5 cm (2.2 inch)mono dokunmatik ekranı bulunmakta;  bu ekranı kullanarak da kolayca yazıcı ayarlarınızı, wifi ayarlarınızı ve yazıcınızın diğer özelliklerine erişim sağlayabilirisiniz. 2 taraflı yazdırması da ayrıca bir kolaylık sağlıyor. Çok kolay bır kurulumu bulunuyor. Ayrıca cihazı aktif ettikten sonra 18 saniyede siyah, 20 saniye de ise renkli çıktı alabillirsiniz. Kullanım açısından basit, kolay ve hızlı bir cihaz;  baskı kalitesi açısından da oldukça iyi baskılar sunan bir yazıcı.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA