Ana Sayfa Haberler Hop OutoFollow Sahibini Takip Eden Akıllı Valiz

Hop OutoFollow Sahibini Takip Eden Akıllı Valiz

0

hop1

Çok sık seyahat eden kişilerin en çok şikayet ettikleri konu valiz taşıma derdidir.Valizlerin boyu sayısı arttıkça çilesi daha da büyüyor.Bu konuda çözüm niteliğinde olan bir ürün ile karşınızdayız. Hop OutoFollow adından da anlaşılacağı üzere bizi takip eden akıllı bir valiz.

hop2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İçerisinde bulunan sensörler sayesinde çarpmadan ilerleyen bu akıllı valiz telefonumuz ile senkronize oluyor ve  gps sayesinde telefonun konumunu izlerek sürekli peşimizden geliyor.Henüz geliştirme aşamasında olan bu ürün oldukça gelecek vaad ediyor.Eğer seri üretime geçerse ve uygun fiyattan satılmaya başlanırsa ülkemizde bir çok hırsızlık vakası ile sonuçlanabilir.Tabi valizde menzil dışı uyarısı yoksa.Henüz tam anlamıyla özellikleri oturmadığından net bilgi veremiyoruz fakat muhtemelen çalınmaya karşı da sesli ışıklı tepki veren bir takım güvenlik önlemleriyle donatılacak olan bu ürün hayatımızı oldukça kolaylaştıracak.

hop3

Fiyatı tam belli olmayan bu ürün yakın zamanda raflarda yerini alacak ama 150$ gibi bir fiyattan satışa sunulacağı bilgileri veriliyor.

Burak Taşdelen

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA