Ana Sayfa Haberler Hometech Eco Tab 7 Hard Reset Nasıl Yapılır?

Hometech Eco Tab 7 Hard Reset Nasıl Yapılır?

0

Bilindiği gibi Android tabletlerde hard reset mantığı ve adımları bir çok cihazda birbirine benzer fakat tüm kullanıcılar bu tür konulara hakim olmadığından dolayı modele göre adım adım Hard Reset işlemlerini anlatmamız, ziyaretçilerimizin kolaylıkla kendi başına Hard Reset işlemini yapabilmesini sağlıyor.

Cihazınızda ilk günkü durumuna göre performans kayıpları, anlık donmalar, bazı özelliklerin çalışmaması, bilinmeyen uygulama hataları gibi sorunlar var ise siz de Hard Reset işlemi yaparak bu sorunları çözebilirsiniz. Unutmayın Hard Reset işlemi yapmadan önce mutlaka cihazınızdaki verileri yedeklemeniz gerekir.

Dikkat:Cihazınız şarj oranı %50 altında ise şarj ettikten sonra işleme başlayınız. Cihazınızdaki tüm veriler silinecektir. Yedeklerinizi aldığınızdan emin olunuz. Hatalı işlem ya da herhangi bir sebeple cihazınızda meydana gelebilecek problemlerde www.teknodestek.com.tr sorumlu tutulamaz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Aşağıdaki adımları takip edelim;

  • Cihazı tamamen kapatalım. Ses yükseltme ve Güç tuşuna aynı anda basalım ve basılı tutalım.
  • Aşağıda görüldüğü gibi bir ekran karşımıza gelince tuşları serbest bırakalım.

ekotab1

  • Şimdi bir kez Ses Yükseltme tuşuna basıp bırakalım, aşağıdaki görüldüğü gibi Hard Reset Menüsü açılmış olacaktır.
  • Ses Yükseltme veya Ses Azaltma tuşlarını kullanarak ‘’wipe data/factory reset’’ seçeneğinin üzerine gelelim ve Güç tuşu ile onaylayalım.

ekotab2

  • Bir sonraki adımda ise yine Ses tuşları ile ‘’Yes – delete all user data’’ seçeneğinin üzerine gelelim ve Güç tuşu ile bu seçimi onaylayalım.

ekotab3

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Hard reset işlemi tamamlandı. İlk kurulum ekranına dönmek için ‘’reboot system now’’ seçili iken Güç tuşuna basalım.

ekotab4

Not: Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınız ilk kurulum ekranında açılacaktır. Normal açılma süresinden daha uzun bir sürede açılabilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA