Ana Sayfa Haberler Hava Yastıklı Akıllı Mont

Hava Yastıklı Akıllı Mont

0
Paylaş

mot1

Misano 1000 isimi verilen bu mont motor kullanıcılarına özel hava yastığı donanımına sahip. Daha önce bu tarz teknoloji girişimlerinde bulunuldu ama motora birkaç sensör takılması gerekiyor yada kablo bağlatıları olması gerekiyordu buda pek kullanıcı dostu olmuyor haliyle.Ama bu üründe bütün sensörler direkt olarak montun üzerinde bulunuyor.

mot2

Sırt kısımında bulunan sensörler saniyede yüzlerce kez tarama yaparak kaza anında çok hızlı tepki veriyor ve maksimumum koruma sağlıyor.Sürücünün motordan düşmesi motorun kayması ve sürücünün motordan kontrolsüz ayrılması gibi durumlarda devreye giriyor.

mot3

Hava yastığı boyun, sırt, göğüs ve köprücük kemiği bölgelerine destek ve koruma sağlıyor.Montun üzerine açma kapama seçeneği bulunuyor bu seçenek motoru kullanmadığımız zamanlarda şarzı bitmemesi için koyulmuş.Montun üzerinde ayrıca hava yastığının kullanılabilir olup olmadığını gösteren bilgilendirici led yerleştirilmiş.Fiyatı ortalama 1.500 euro gibi olacağı ve kasım ayında piyasaya çıkacağı bilgileri firma tarafından verilmiştir.

 

Burak Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.