Ana Sayfa İnceleme Hater Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hater Nedir? Nasıl Kullanılır?

0
Hater Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok sosyal medya hesabına nazaran Hater kullanımı farklılık göstermektedir. Arkadaşlık edinmek için kullanılan sosyal medya platformu, farklı özellikleri ile de ön plandadır.

 

Hater, size sunduğu konu başlıklarına yapmış olduğunuz değerlendirmelere göre sevmediğiniz, hoşlanmadığınız ya da nefret ettiğiniz, sizinle aynı düşüncede olan kişileri bularak sizlere ön sunum yapmaktadır. İstediğiniz kişilerle konuşup konuşmamak tamamen sizin tercihiniz.

Hater uygulamasına üye olurken Facebook hesabı ile giriş işlemi de sağlayabilirsiniz. Yalnız Facebook’ta olan verileriniz Hater uygulamasına yansımayacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Birçok konu olan bu uygulamada sağ, sol, yukarı ve aşağı kaydırarak üzüntü, nefret, beğeni ya da sevincinizi gösterebilir aynı zamanda istediğiniz konu ile soruya cevap verebilirsiniz. Karşınıza gelen değerlendirmeyi değil kendi istediğinizi cevaplayabilirsiniz.

Sizi nefret ettiğiniz, sevmediğiniz ya da hoşunuza gitmeyen konular ve değerlendirmelere göre eşleştiren Hater arkadaşlık uygulamasını nasıl indireceğimizi ve nasıl kullanacağımızı beraber inceleyelim.

  • Öncelikle App Sore’u ya da Play Store’u açıp, arama yerine Hater yazarak aratıyoruz. Karşısında ‘İndir’ yazan simgeye tıklıyor indirmeyi başlatıyoruz.

Hater Nedir? Nasıl Kullanılır?

  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra aç simgesine tıklayarak gelen ekranda mail adresi ya da Facebook ile giriş simgesine tıklıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Seçimimizi yaptıktan sonra sizden mail adresi ve şifre istemekte; bu bölümleri doldurarak hesaba giriş sağlayabiliyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Giriş yaptıktan sonra gelen ekranda size gönderiler sunmaya başlamakta; aşağı, yukarı, sağa ve sola kaydırarak duygunuzu bu gönderi için belirleyebilirsiniz.

  • Duygularınızı belli ettikten ve gelen paylaşım ya da gönderilerden sonra sizinle aynı düşünceleri paylaşan kişileri size sunuyor; siz de sağ alt köşe de bulunan mesaj simgesine dokunarak, isterseniz bu kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

  • Profilinizle ilgili düzenleme yapmak isterseniz eğer sol alt köşede profil simgesine dokunarak kişisel bilgilerinizde düzenleme işlemi sağlayabilirsiniz.

Hater hesabınızı silmek isterseniz, uygulamayı kullanma işlemi ne kadar basitse aynı şekild silme işlemi de bu kadar basit. Profil bölümüne tıkladıktan sonra ayarlara giriş işlemi sağlıyoruz gelen ekranımızda alt bölüme doğru inildiğinde delete account simgesine tıklamamız yeterli.

Simgeye tıkladığımız takdirde ekranınıza gelen uyarıda yes seçeneğini tıklayarak hesabı silmiş oluyorsunuz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA