Ana Sayfa İnternet Haimanwan Mesuit 128GB Bataryalı Kılıf Özellikleri ve Fiyatı

Haimanwan Mesuit 128GB Bataryalı Kılıf Özellikleri ve Fiyatı

iPhone'a Android İşletim Sistemi Özelliği Kazandıran Akıllı Kılıf Haimanwan Sizin İçin İnceledik

0
Paylaş

Günümüz dünyasında akıllı telefonlarda en yaygın şekilde kullanılan işletim sistemi herkesin bildiği üzere Google ve ortakları tarafından geliştirilen Android işletim sistemi ve Apple‘a ait olan iOS işletim sistemidir. Milyonlarca kullanıcı kitlelerine sahip olan her iki işletim sisteminin de kendilerine göre sebeplerden dolayı fanatik kullanıcılar da mecvut. Kimi kullanıcılar Android işletim sistemi hayranıyken, kimi kullanıcılar ise iOS işletim sistemini favori olarak görüyor. Android işletim sistemini tercih eden kullanıcıların satın alabileceği bir çok telefon markası bulunurken, iOS işletim sistemi ise yalnızca Apple ait iPhone ve iPad cihazlarda kullanılıyor.

mesuit 1

Bütün bunlarla birlikte Android işletim sistemi fanatiği olduğu halde, kozmetik sebeplerden dolayı iPhone kullanmak isteyen kullanıcıların bu istekleri, iPhone‘larda yalnızca iOS işletim sistemi kullanıldığından yerine getirelemiyordu. Android işletim sisteminin şimdilerde olduğu gibi ilerleyen zamanlarda da iPhone‘larda kullanılabilir duruma gelmesi pek mümkün görünmüyor. Mobil teknoloji aksesuar firmalarından biri olan Haimanwan bu manada, bu tür problemler yaşayan kullanıcılar için deyim yerindeyse mucizevi bir çözüm geliştirdi. Apple marka ürüne takılan dahili depolama ve dahili şarj birimine sahip olan Haimwan Mesuit, iPhone kullanıcılarına Android işletim sistemini kullanma deneyimi sağlıyor.

Ürünün 4.7 inç ve 5.5 inç büyüklükte olmak üzere 2 farklı modeli bulunuyor. Modele göre 32GB, 64GB ve 128GB‘lık dahili depolamaya sahip olan Haimwan Mesuit‘in 4.7 inç‘lik versiyonunda 1700MAH pil bulunuyorken, 5.5 inç‘lik versiyonunda ise 2500MAH pil bulunuyor.

mesuit 2

Ürünün kullanımı ise oldukça basit. İphone‘unuzu kılıf üzerindeki özel bölmeye yerleştirdikten sonra ekranınızda çıkan uygulama önerisine tıklayarak veya App Store üzerinden Haimanwan Mesuit uygulamasını indiriyorsunuz. Daha sonra bu uygulamayı çalıştırarak iPhone‘unuz üzerine sanal bir Android işletim sistemini çalıştırabiliyorsunuz. Temalar ve uygulama yükleyicisi olarak normak bir Android işletim sistemi gibi çalışan kılıf aynı zamanda içerisinde bulunan dahili depolama birimi sayesinde Android işletim sistemindeyken veri kaydedebilmenizi ve kayıtlı verilere ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca ürün üzerindeki dahili pil, cihazınız için taşınabilir şarj görevi görüyor.

mesuit 4

İphone‘da Android işletim sistemi kullanabilme ayrıcalığı sulan sunan kılıfı 4.7 inç‘lik büyüklük ve 32GB depolamaya sahip modelinin piyasaya çıkış fiyatı 149$, 5.5 inç‘lik büyüklük ve 32GB depolamaya sahip modelininin ise piyasaya çıkış fiyatı olarak 165$ olarak açıklanan ürünün nasıl bir satış grafiği elde edeceği ise en çok merak edilen konulardan.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.