Ana Sayfa Güvenlik Güvendeyiz, Karşınızda Trendmicro Antivirüs!

Güvendeyiz, Karşınızda Trendmicro Antivirüs!

0

Trend Micro 250 milyonun üzerinde kullanıcısı ile dünyadaki en büyük internet ve antivirüs güvenliği hizmeti sağlayıcılarından biri. Şirketin antivirüsü koruması sizi zararlı yazılımlara, e-posta sahtekarlıklarına ve hatta her geçen gün biraz daha yaygın hale gelen fidye yazılımlara karşı korur. Daha da iyisi, Trend Micro web siteleri ve e-postaları her türlü tehlikeye ve saldırıya karşı tarayarak sizi online ortamda da korur ve saklı sahtekarlık atağı tespit ettiğinde derhal bu e-postaları engeller. Ayrıca çocuklarınızı aile kilitleri ile koruyabilirsiniz. Genel olarak şirketin ürünleri farklı cihazları korumak için harika araçlar sunar. Zannediyoruz ki hepimiz internet ağında sadece film izlemiyoruz gerek banka işlemlerimiz, gerek bizi anlatan sosyal medya hesaplarımızı değerlendiriyoruz. kullandığımız platformlar bu kadar ciddi ve resmi iken korumasız olarak internet kullanmak potansiyel risk doğuruyor. bu noktada imdadımıza yetişen trendmicro uygulamasının giriş paketleri dahi 220 tl bandında satışa sunuluyor. Türkiye lansman fiyatı ile kendinizi ve ailenizi koruma altına alabilmeniz için buraya indirimli olarak satın alabileceğiniz bir numara bırakıyoruz (0850 532 2666) , tabi ki aramadan önce yazımızın devamını okuyarak antivirüs programınızla ilgili detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Dosyalarınızı Fidye Yazılımlara Karşı Koruyun
Bilgisayar dolandırıcıları dosyalarınızı şifreleyerek sizden para alana dek onlara erişiminizi engellediği için fidye yazılım koruması sizin için hayati öneme sahip olabilir. Daha da kötüsü, bilgisayar dolandırıcılarının para almak için veya diğer değerli varlıklarınızı ele geçirmek için her geçen gün daha da popülerlik kazanan bir yol. Trend Micro, fidye yazılım saldırılarına karşı sağladığı çok katmanlı defans ile tüm bunların önüne geçebiliyor. Eğer dosyalarınızın sizin izniniz olmadan şifrelendiğini tespit ederse Trend Micro antivirüs sizin için şu iki eylemi gerçekleştiriyor: Hedef belirlenmiş dosyalara her an tam erişiminizin olması için derhal onları otomatik olarak yedekliyor ve şüpheli gözüken bir şey varsa şifrelemeyi kaldırmak için savunmaya geçiyor. Benim için en iyi kısmı ise Trend Micro ürününün mekanizmayı kilitleyen her türlü fidye yazılımı engelleyebilir bu şekilde her zaman bilgisayarınızı ve dosyalarınızı kurtarabilir.

Çocuklarınız İnternete Girdiğinde Onlara Koruma Sağlayın
Pek çok ailenin internet ile ilgili en büyük korkuları çocuklarının internette gezinirken gördüğü şeylerdir. Antivirüsler ilgili bulduğum en büyük özelliklerden biri de aile koruma paneli, aileler için hayati bir öneme sahip olabilir. Trend Micro’nun aile koruması sağladığını görmek oldukça güzel ve bu konuda çok başarılılar. Aile koruması size çocuklarınızın hangi web sitelerine girebileceğini seçmenize ve çocuklarınızın ne kadar süre internette kalabileceğini belirlemenize olanak tanır, bu şekilde onları bilgisayar dışında da vakit geçirmeleri için teşvik edebilirsiniz. Çocuklarınızın yaşınızı girerek ve korumaları otomatik özelliğe alarak da Trend Micro’un sizin için aile kontrollerini otomatik olarak yapmasına izin verebilirsiniz. Genel olarak, basit ve bir o kadar da kullanışlı, Trend Micro bu sayede ekstra puanlar alıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Dosyalarınızın Silindiğinden Emin Olun
İşim için çok fazla hassas dosyaya sahip olabiliyorum ve bazen bunları tam olarak silmem gerekiyor. Fakat bunları direkt olarak geri dönüşüme göndermek bilgisayarımdan kaldırıldıkları anlamına gelmiyor, yani herhangi bir hala bilgisayarımı ele geçirip dosyalara erişebilir. Trend Micro’nun Güvenli Sil özelliğini kullanırken çok memnundum çünkü bu araç dosyalarınızın tam olarak silinmesini ve bilgisayarınızdan tamamen kaldırılmasını sağlıyor. Hızlı Sil seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz, tüm seviyelerdeki (klasörden sabit diske kadar) dosyaları kaldırır ya da Kalıcı Sil özelliği ile dosyalardan kalan izlerin üzerine çizikler atarak onları kimsenin veya herhangi bir şeyin kullanamamasını sağlar.

Gizliliğinizi Her Şeyden Korur
Trend Micro Gizlilik sekmesini ziyaret ettiğinizde, siz online olduğunuzda sizi korumak için tasarlanmış pek çok özellik görebilirsiniz. Facebook, Twitter, Google+ ve diğer web siteler de dahil olmak üzere çok ciddi bir sayıda sosyal medya sitelerini tarayan ve gizlilik ayarlarınızın en iyi şekilde ayarlanmasını sağlayan sosyal medya koruması bunlardan ilki. Düzgün çalışmasını sağlamak için, favori internet tarayıcınız için bir Trend Micro uzantısı indirmeniz gerekir. İlgimi çeken diğer kendine has ve eşsiz özellik ise şirketin Veri Hırsızlığına Karşı Koruması, en değerli bilgilerinizi korumanızı sağlar. Bazı harfler ve hatta kelimeleri programın “takip listesi”ne yazabilirsiniz ve eğer Trend Micro bu kelimelerin veya karakter sıralamasının bilgisayarınızdan kopyalandığını fark ederse, otomatik olarak bağlantıyı keser. Bu tür bir özelliği başka herhangi bir yerde bulamadım, bu nedenle Trend Micro gizlilik için en iyilerden biri.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bilgisayarınızın Sorunsuz Çalışmasını Sağlar
Pek çok antivirüs paketi PC optimizasyon aracı ekler fakat bunlardan pek çoğunun Trend Micro araçları kadar hızlı ve eşsiz olduğunu söyleyemem. İlk olarak, programın taramaları yalnızca birkaç saniye sürüyor ve bilgisayarınızı yavaşlatma potansiyeli olan her türlü şeyi inceliyor. Bunlara güvenlik duvarları veya güncel olmayan yazılımlar gibi güvenlikte oluşabilecek boşluklar, sabit diskinizi kaplayan dosyalar ve klasörler de dahil, üstelik bilgisayarınızın daha hızlı başlamasını sağlayacak yollar da buluyor. Genel olarak, Trend Micro optimizasyon araçlarının bilgisayarımın performansını ciddi bir şekilde iyileştirdiğini söyleyebilirim.

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA