Ana Sayfa Sosyal Medya Google Signals SEO İçin Yararlı Mı?

Google Signals SEO İçin Yararlı Mı?

0

Google Signals hakkındaki bilgileri okursanız, çoğu Google Ads kampanyalarınız için aldığınız ek bilgilerle ilgilidir. Bununla birlikte, Cihazlar Arası raporlar, hangi kaynak veya aracı kullanırlarsa kullansınlar (Reklam Kişiselleştirme özelliğini etkinleştirdikleri sürece) tüm kullanıcılar için çalışır, bu nedenle bu bilgileri kullanmak oldukça önemlidir. SEO için önemli bilgileri içeren raporlar ise şunlardır:

Cihaz Örtüşmesi:

Kanallar Raporu:

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ancak, bu raporda görebildiğimiz herhangi bir cihazlar arası bilgi görünmüyor. Sonuçta, ürün bir beta olduğu için belki de daha fazlası gelecek. Beta’nın kullanılabilirliğini farklı Google Analytics hesaplarına sunma konusunda açıkça bir ilerleme var. Bazılarında birkaç haftadır mevcuttu, ancak bazılarında yeni ortaya çıktı. Veri paylaşımını etkinleştirme ve gizlilik politikanızın sıfırdan hazır olmasını sağlama gereksinimi nedeniyle varsayılan olarak etkinleştirilmeyecektir, bu nedenle bu özellikleri ve getirdiği verileri istiyorsanız, manuel müdahalenizi alacaktır.

Manuel olarak bu rapor özelliklerini açmak için Google sinyallerini etkinleştirmeye ilişkin belgelerini okuyabilir ve araç hakkında daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Google sinyallerini etkinleştirmek için, Google Analytics’e giriş yapın ve sol menünün altındaki “Yönetici” sekmesine tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA