Ana Sayfa Destek Google Rehbere Yeni Kişi Ekleme!

Google Rehbere Yeni Kişi Ekleme!

0

Dünya genelinde kullanım yüzdesi en yüksek mobil işletim sistemlerinden biri olan Android işletim sisteminin kullanıcı kimliği olan Google hesabınızdaki rehbere yeni bir kişi eklemek istediğinizde yapmanız gerekenleri sizler için derledik. Google hesabınızdaki rehberi aktif olarak kullanmanız, rehberinizdeki kişi kayıtlarını çok daha stabil ve güvenilir şekilde uzun yıllar boyunca depolamanıza imkan sağlar. Google hesabınıza kişi ekleme işlemi akıllı telefonlar üzerinden basit şekilde yapılabildiği gibi, dilerseniz bu işlemi akıllı telefonu ihtiyaç duymadan da yapabilirsiniz.

  • İşlemlere bir bilgisayar üzerinden Google hesabınızda oturum açarak başlıyorsunuz.

  • Sonrasında ise açılan Google hesabı menüsünden Kişiler bölümüne giriyoruz.

  • Daha sonra, açılan Kişiler ekranında bulunan Kişi Oluşturun butonuna tıklayıp ilerliyoruz.

  • Ardından, açılan kişi ekleme ekranında bizden istenilen bilgileri giriyoruz ve Kaydet butonuna tıklıyoruz. Kaydet’e tıklamamızın ardından ilgili kişi rehberimize eklenmiş olacaktır.

  • Google Rehber’imize eklediğimiz tüm kişileri, hesabımızı eklediğimiz tüm akıllı cihazlarda anlık olarak görüntüleyebilir, dilersek değişiklikler gerçekleştirebiliriz. Bundan dolayı uzun dönemli rehber kullanım konforu açısından kontaklarımızı kullandığımız telefon hafızalarına ya da SIM kartlara yedeklemek yerine, Google Rehber tarzında bulut depolama alanlarını kullanarak depolamamız gerekmektedir.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.