Google Play En İyi  Savaş oyunları şeklinde yapılan aramalarda karşımıza kullanıcıların tercihine göre sıralama çıkmaktadır.

Google Play mağazası, göz ardı edemeyeceğiniz bağımlılık yapan oyun uygulamaları listeleriyle dolup taşıyor. Kuşkusuz oyunların hayatımız ve özellikle ruh halimiz üzerinde daha önemli bir etkisi vardır.

Bu nedenle oyun geliştiricileri, savaş alanını doğrudan mobil cihazlara getirdi.
En iyi mobil savaş oyunları 2021 şeklinde yapılan aramalara rağmen indirme pişmanlığı yaşamak istemezsiniz. Her oyun geliştiricisi, oyununun mobil en iyi oyunlar arasında olmasını ister. Mobil için en iyi oyunlar bazen ücretsiz bazen de yüksek ücretlere tabi olabilir.

Google Play En İyi Savaş Oyunları

Arkadaşlarla mobilde oyun oynamak harika bir deneyim, özellikle de yüz yüze görüşemediğinizde. Bugünlerde mobil oyun oynamak sadece stresi azaltmakla kalmıyor. Aynı zamanda oyun topluluğundaki yeni insanlarla etkileşim kurma şansı da veriyor. Şimdi en iyi oyunlara birlikte göz atalım.

11858 teknik destek

Modern Combat 5: mobile FPS

Google Play En İyi  Savaş oyunları içinde yer alan MC5 i ister tek başınıza isterseniz online oyuncularla oynayabilirsiniz.

Modern Combat5 en iyi mobil savaş oyunları 2020 listesinde de yer alan bir mobil oyundur. Oyun daha önce Modern Combat 5 Blackout olarak piyasaya sürüldü. Ancak daha sonra e-sports izleyicisini kazanmak için Modern Combat 5: eSport FPS olarak yeniden adlandırıldı. Güçlü grafiklere sahip sağlam bir oyundur. Google Play En İyi  Savaş oyunları içinde yer alan MC5 i ister tek başınıza oynayın. İsterseniz online oyuncularla oynayın.

Modern Combat 5 hikayesinden beklenecek fazla bir şey yoktur. Ancak bir PUBG veya COD Mobile hayranıysanız, oyunu kesinlikle seveceksiniz. Diğer en iyi mobil oyunlar ile karşılaştırıldığında dezavantajları ve avantajları vardır. Oyun biraz tecrübe gerektiriyor. Ama Play Store’da bulunan en iyi Modern Savaş oyunlarından birisi olarak göze oynamaya değerdir.

Google Play En İyi Savaş Oyunları ‘ndan ve Call of Duty: Mobile

Popüler bir FPS oyununun sonunda Google Play En İyi  Savaş oyunları içinde yankı uyandırarak sektöre giriş yapması bir anda listeleri alt üst etti. Aslında Call of Duty: Mobile, mobil nişancı için en iyi seçim olabilir. Üstelik cep telefonlarıyla da sınırlı değil. Tıpkı PUBG Mobile’da olduğu gibi Tencent, Call of Duty: Mobile’ı kendi amaca yönelik emülatör desteğiyle kurdu ve bu oyunu bir fare ve klavye ile oynamayı inanılmaz derecede kolaylaştırdı. Ancak daha da iyisi, Call of Duty: Mobil e, shooter serisini ilk etapta başlatan şeye bağlı kalıyor; bir sürü anında tanınabilir ve ikonik haritada hızlı, akıcı aksiyon.

Google Play En İyi Savaş oyunları listeleri senaryoya bağlık kaldıkları için sınırlı eğlence sunmaktadır. Ancak CoD ile team deathmatch ve search & destroy gibi oyun seçenekleri ile her zaman eğlenceye ulaşabilirsiniz. Daha da iyisi, PUBG Mobile ile baş edemeyenler için iyi bir seçim haline getiren bir Battle Royale modu bile var. Call of Duty: Warzone, genel olarak Call of Duty: Modern Warfare’in 2019 sürümü için tasarlanmış bir versiyonudur. Ayrıca ödeme yapan oyuncuları neyin geleceği konusunda iyi bilgilendirme yapılmasına rağmen yine de oyuncuların bunu satın almasını gerektirecek bir durum yoktu.

Popüler bir FPS oyununun sonunda Google Play En İyi  Savaş oyunları içinde yankı uyandırarak sektöre giriş yapması bir anda listeleri alt üst etti

En iyi Savaş oyunları içinde olan CoD Mobile tamamen ücretsiz bir pakette iki mod – Battle Royale ve Plunder. İlki, çoğunlukla beklediğiniz gibi, otomat benzeri kutular, mangaların düşmüş arkadaşlarını canlandırılmasına ve ölüm serilerini güvence altına almasına izin verir. Aynı zamanda yağma bölümü ile aynı haritada gerçekleşir ancak sınırsız yeniden doğmaya izin verir. Buradaki amaç, kutulardan, hedefe dayalı görevlerden, diğer oyunculardan, rastgele hava destekleri ve düşürülmüş helikopterler gibi şeylerden para toplamaktır. Diğer ekiplerin paralarını bankaya yatırma girişimlerini durdurabilir ve kendiniz için ayırabilirsiniz.

Pubg mobil

Listede üst sıralarda bulunan Pubg, PC’de, ardından Xbox One ve PlayStation 4’te büyük bir takipçi kitlesi edindi. Ancak, oynaması ücretsiz PUBG Mobile, hareket halindeyken battle royale düzeltmesini almak isteyen herkes için harika bir alternatif sürüm sunuyor. Oyun, olması gerekenden çok daha iyi bir atış deneyimi yaratmak için sanal düğmeler ve çubukların bir kombinasyonunu kullanır. Aynı zamanda isteğe bağlı hareket kontrolleriyle, keskin nişancı tüfeğiyle en uzaktaki hedefleri ortadan kaldırmak için atışınıza ince ayar bile yapabilirsiniz. Büyük oyun örneklerinde olduğu gibi, PUBG Mobile ikili ve takım bazlı maçları destekler ve sohbet odası, yeni bir alana yaklaşmadan önce takım arkadaşlarınızla koordine olmanızı sağlar.

PUBG Mobile’ı oynamak için profesyonel bir oyuncu olmanız gerekmez. Temel seviyede oyun oynama bilgisi bunun için yeterlidir. Yayıncı Tencent, oyunu bir fare ve klavye kurulumuyla PC’nizden oynayabilmeniz için kendi oyun aracını geliştirdi. Her ne kadar mobil şekilde hizmet sunmasa da oynaması tamamen ücretsizdir. Ayrıca son derece bağımlılık yapıyor. Tencent ayrıca yakın zamanda PUBG Lite sürümünün erişimini Kuzey Amerika dışında neredeyse her yerden erişimi açtı.

Eskiyen bir makine nedeniyle mobil sürüme razı olmak zorunda mı kaldınız? PUBG Lite size bunun imkanını sunabilir. Aynı şekilde, tek seçeneğiniz 2014 model bir cep telefonuysa PUBG Mobile Lite sürümü de mevcut.

World of Tanks Blitz

Google Play En İyi Savaş oyunlarında ilk sıralarda yer alan World of Tanks Blitz dir. Oyuncular rakiplerinin üslerini yok etmek için zırhlı araçları kontrol eder. Çok oyunculu bir tank savaş oyunudur. Oyuncular sol sanal çubukla tanklarının hareketlerini, sağ çubukla taretlerini yani hedef almayı ve hedef yakınlaşmayı kontrol edebilirler. Savaşlar, gerçek hayat fiziğini taklit ederek onları daha zorlu hale getirir. Oyuncular, bir düşman oyuncuyu bir an içinde yenemez. Hepsini tek başına oyun dışı bırakmayı düşünerek düşmanın üslerine ilerleyemezler.

Bu oyunda harika ekran kontrolleri bulunmaktadır. Bununla birlikte en iyi grafikli mobil oyunlar 2021 listesinde yer almaktadır. Ayrıntılı tanklar ve daha büyük ortamlar ile görseller harika. Stratejiniz ve ekip çalışmanız ile savaşları kazanabilirsiniz. Aynı zamanda dönemsel olarak sunulan farklı oyun modları ile süreç daha zevkli hale gelmektedir. Bununla birlikte düşük seviyede aldığınız tankları geliştirerek ülkelere göre en iyi tankı elde edebilirsiniz. Bu arada oyuncuların kendi aralarında topluluk yani clan kurma şansları da vardır. Kendinize göre bir arkadaş grubu ile turnuvalara katılın. Böylece yüksek miktarda gelir elde edip seviyenizi yükseltin. Google Play En İyi Savaş oyunları kapmasında bu oyunu tercihler arasına alabilirsiniz.

VALORANT

Google Play En İyi Savaş oyunları kapmasında yeni bir oyun ararken bu oyunu tercihler arasına alabilirsiniz.

En İyi Savaş oyunları içinde yer alan Riot Games, ücretsiz oyun türünde birçok proje geliştirmiştir. Bir dizi mobil oyuna geçmeden önce çalışmalarının çoğunu League of Legends’a yoğunlaştırmıştır. Valorant bundan sonra son denemesi ve stüdyonun MOBA köklerini koruyor. Buna rağmen, karışıma birinci şahıs aksiyonunu ekleyerek genişletmiştir.

Hibrit MOBA-FPS, birkaç gün önce başlatılan ikinci rekabetçi sezonuyla oyuna bir ölüm maçı modu getirdi. Valorant, birçok açıdan daha fazlasını oyunculara sunmaktadır.

Ana oyun modu, bir takımın amacı bomba yerleştirmektir. Diğer takımın amacının ise bombayı etkisiz hale getirmek olduğu bir arama ve yok etme senaryosudur. Rauntlar birkaç dakika içinde geçer ve maç bitmeden birden fazla raunt boyunca oynarsınız. Valorant’ın kahraman tabanlı oynanışı, zafer talep etmenize yardımcı olacaktır. Benzersiz yetenekleri açığa çıkarırken her turu ilginç hale getirir. Valorant çok fazla yeni senaryo sunmuyor. Ancak yine de battle royale türünün dışında oynaması ücretsiz mükemmel bir FPS.