Ana Sayfa Destek Google Fotoğraflar’dan Yeni Bir Özellik Daha: Fotoğraf, Video Netleştirme

Google Fotoğraflar’dan Yeni Bir Özellik Daha: Fotoğraf, Video Netleştirme

0
Paylaş
Google Fotoğraflar'dan Yeni Bir Özellik Daha: Fotoğraf, Video Netleştirme

Siz değerli okuyucularımıza bu makalemizde Google‘ın yeni bir özelliği olan fotoğraf, video dengeleme özelliği hakkında birkaç bilgi aktarmaya çalışacağız.

Google Fotoğraflar, Google tarafından kullanıcılarına sunulan ve kullanıcılarının çekmiş olduğu fotoğrafları, videoları saklamasını ve depolamasını sağlayan bir bulut depolama çözümüdür. Ve ayrıca Google artık bununla da yetinmeyip Google Fotoğraflar uygulaması ile, tek tuşla, sabit çekemediğiniz videoları stabil hale getirebiliyor.

Çoğu akıllı telefonlarda, videolarda sabitleme özelliği bulunmaktadır. Google‘ın getirmiş olduğu bu özellik, sarsıntılı görüntüleri ve vidoları netleştirmeye yarayan bir özelliktir. Google Fotoğraflar‘a video & fotoğraf düzeltme özelliğinin eklenmesi, video kayıtlarınızın potansiyel olarak da büyük bir gelişme sağladığı anlamına gelmektedir. Telefonlarda bulunması bile, videolarınızı post-processing dengelenmesi ile düzenlemenize büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Google Fotoğraflar video & resim düzeltme özelliği, merdivenlerden bisikletle inerken çekilen video gibi çok kaba videoları ne yazık ki şimdilik çeviremeyecek ve düzenleyemeyecek.

Bunu da önemli bir ayrıntı olarak hatırlatmış olalım siz değerli okuyucularımıza.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.