Ana Sayfa Bilgisayar Google Çevrim Dışı Arama Özelliği Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?...

Google Çevrim Dışı Arama Özelliği Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

0
Paylaş
Google Çevrim Dışı Arama Özelliği Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Android için gelen son güncelleme, Google Arama deneyimini geliştirmek için kullanışlı bir özellik getiriyor. Google Arama‘yı kullanırken internet kesilirse, internet erişimi yeniden sağlandıktan sonra Google uygulaması, sorgunuza ilişkin arama sonuçlarını otomatik olarak yükleyecek. Bu özelliği denemek için Google uygulamasını en yeni sürüme güncellemeniz gerekir.

Bu özellik, kötü bir internet bağlantısı durumunda Google Arama deneyiminizi kesintiye uğratmayacaktır. Artık Google uygulamanız, internet bağlantısı kesintisinden sonra daha verimli çalışabilecek.

Yeni değişikliklerle donatılmış Google uygulaması, arama sorgunuzu hatırlar. İnternet bağlantısı algıladığı anda, arama sayfasını önceki arama sorgunuzla otomatik olarak yükler ve ekranınıza bir bildirim gönderir.

Google Çevrim Dışı Arama Özelliği Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)Nasıl?

Google App‘ı güncelledikten sonra, cihazınızın internet bağlantısını keserek, Googla Arama uygulamasında arama sorgusu girelim. İnternet bağlantısı olmadığı için uygulama arama sonuçlarını getirmeyecektir. Daha sonra cihazın internet bağlantısını sağlayalım. İnternet bağlantısı sağlandığı anda, Google Arama uygulamasının arama sorgunuzla ilgili arama sonuçlarını ekrana getirdiğini göreceksiniz.

Bu özellik birçok insanı büyüleyecek bir şey değil fakat denemek için Google uygulamasını en yeni sürüme güncellemeniz gerekir.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin