Ana Sayfa İnternet Google AdSense ile Nasıl Para Kazanılır?

Google AdSense ile Nasıl Para Kazanılır?

0

Google AdSense ile geçimini sağlamak, web reklamcılığına yeni başlayan herkes için çok sevilen bir seçimdir, ancak anahtar ifadelerinizi başarılı bir şekilde test etmenin yolunu bilmeniz dışında, sitenizi oluşturmaya başladığınızdan bile önce başarısızlığa mahkum olabilirsiniz.

Bu metin, yeni oluşturduğunuz her yeni AdSense web sitesinde test edebileceğiniz üç konu sunacaktır.

  1. İpucu – Çok sayıda site ziyaretçisi istiyorsunuz

Her bir anahtar kelime ve özellikle test ettiğiniz önemli alan anahtar kelime öbeğiniz için, yeterli talep veya trafik alacağından emin olmak önemlidir. Anahtar kelime için site ziyaretçileri diye bir şey yoksa, bir anahtar kelime öbeği etrafında bir web sitesi oluşturmak ve Google’da 1 olarak derecelendirmek iyi değildir. Önemli anahtar kelime öbeğinize, gidebileceğiniz çok iyi bir site ziyaretçisi miktarı, farklı iç sayfalarınıza bin tam eşleşme veya 800’ün altında ve altıdır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  1. İpucu – Her zaman, anahtar kelime öbeğinizin ne kadar reklam verene sahip olduğunu test edin

Anahtar kelime öbeğini seçmeden önce, anahtar kelimenin reklam verenleri olup olmadığını görmek için TBM’yi veya tıklama başına maliyeti test edebilirsiniz. Şu anda anahtar kelimeniz için kaç reklam verenin teklif verdiğini doğru bir şekilde bulmak için her zaman spyfu.com’u kullanmalısınız. Bir anahtar kelimenin Google’da binlerce aylık araması olsa bile, spyfu.com reklam veren olmadığını söylüyorsa, o zaman anahtar kelimeden uzak durun çünkü para kazanmayacaksınız. Ayrıca, gidecek çok sayıda reklam veren minimum 5’tir.

 

  1. İpucu – Rekabet için Google’ın 1. sayfasını kontrol etmelisiniz

Her zaman yapmanız gereken başka bir kontrol, Google’ın 1. sayfasına mükemmel bir kontrol verdiğinizden emin olmaktır, aksi takdirde Google’ın 1. sayfası çok rekabetçi ise, anahtar kelimenizin veya anahtar kelimelerinizin her ay ne kadar trafik aldığı önemli değildir AdSense sitenizi sıralamak ve para kazanmak için bir ömür boyu bekleyeceksiniz. Google’da ana anahtar kelimenizi her seferinde kontrol etmeniz ve yine de sıralayabildiğinizden emin olmak için dahili sayfalarınız için Google’ı kontrol etmeniz gerekir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu 3 ipucu kesinlikle Google AdSense ile daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA