GameStop Erişim

GameStop Erişim Reddedildi Web sitesini ABD dışında ziyaret ettiğinizde görüldü.

Mevcut konumunuzdan GameStop web sitesine erişemiyorsanız. Bir VPN hizmeti kulllanmak gerek.

Gerçek coğrafi konumunuzu bir proxy aracıyla gizlemek, herhangi bir web sitesine erişmenize yardımcı olur.

GameStop, tüketici elektroniği, oyun ürünleri ve oyun temalı giysiler konusunda uzmanlaşmış ABD merkezli bir perakendecidir.

Harika fiyatlarla çok sayıda günlük fırsatlar, takaslar ve satın alımlarınıza dayalı olarak kullanılabilir ödüller sunar.

Ne yazık ki GameStop, yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir ve her bölge için kişiselleştirilmiş içerik sunar. Amerikan versiyonunun çeşitlilik söz konusu olduğunda çaba sarf etmesi şaşırtıcı olmamalı.

GameStop Erişim sorunları

GameStop Erişimi Reddedildi, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde perakende mağazaları işletmektedir.

Buna rağmen, ABD dışındaysanız web sitesine erişmeyi imkânsız bulabilirsiniz. Bu durumda, web tarayıcınızda aşağıdaki hatayı alırsınız:

Bu sunucuda http://www.gamestop.com/’a erişim izniniz yok.

Erişim reddedildiğinde bu ne anlama gelir?

Erişim reddedildi veya benzeri mesajlar, sizin tarafınızdan veya servis sağlayıcı tarafından bir sorun olduğunu gösterir. GameStop’ta bu hatayı görürseniz, aşağıdakilerden herhangi biri anlamına gelir:

Tarayıcınızın önbelleği ve çerezleri bozuk

GameStop, portalına erişmenizi engelliyor

ISS’niz bu hizmete erişmenize izin vermiyor

Güvenlik ayarları nedeniyle GameStop’a erişilemiyor

Sebep ne olursa olsun veya erişim reddedilen mesajın neyi temsil ettiği önemli değildir. GameStop Erişim Engellendi hata kodu 16’yı her zaman düzelir. Bunun için aşağıdaki çözümlerimize göz atın.

GameStop Erişim Reddedildi nasıl düzeltirim?

1.Farklı bir tarayıcı kullanın

Başka bir tarayıcı açın, Opera’yı kullanacağız.

Adres çubuğunu kullanarak aşağıdaki konuma gidin:

opera://ayarlar/gizlilik

Aşağı kaydırın ve Gelişmiş’e tıklayın.

VPN’yi etkinleştirin.

GameStop Erişim Engellendi ne yapabilirim Erişim reddedildi veya benzeri mesajlar sizin tarafınızdan veya servis sağlayıcı tarafından bir sorun olduğunu gösterir GameStop bu hatayı görürseniz aşağıdakilerden herhangi biri anlamına gelir

VPN simgesine tıklayın ve VPN sunucusu konumunu Amerika olarak ayarlayın.

GameStop Erişim sorunları

GameStop’a tekrar erişmeyi deneyin.

Tamamen ücretsiz bir VPN hizmeti arıyorsanız, Opera VPN ile yanlış gidemezsiniz. Opera, mükemmel sayfa yükleme hızı sunmanın yanı sıra, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz entegre bir VPN aracına sahiptir.

Ayrıca, piyasadaki en hızlı ve en güvenli web tarayıcılarından biridir. Ancak, GameStop tarafından tespit edilip engellenebilen ücretsiz IP adresleri kullandığından, PIA gibi birinci sınıf bir VPN hizmeti kadar güvenilir değildir.

 

Bazen GameStop erişim reddedildi hatasının yalnızca Chrome, Firefox veya Safari’de göründüğünü fark eder. Bu durumda, Opera gibi farklı ve daha iyi bir tarayıcı nihai çözüm olur.

Yine de denemeye değer. Opera VPN çalışmazsa, hızlı düzeltme kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.

2.Bir VPN kullanın

Bir VPN abonelik planına kaydolun ( PIA’yı öneririz ).

VPN’i cihazınıza indirin ve kurun.

Uygulamayı başlatın ve kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapın.

Bir ABD VPN sunucusuna bağlanın.

GameStop’a tekrar erişmeyi deneyin.

İLİŞKİLİ: VPN Özellikleri

Sanal özel ağ (VPN) hizmetinin yardımıyla, GameStop Erişim Engellendi hatasını atlamak ve ABD dışındaki oyun perakendecisinin engellemesini kaldırmak için IP adresinizi ve coğrafi konumunuzu değiştirir.

Yukarıda Özel İnternet Erişimi’ni (PIA) önermemizin nedeni GameStop dahil olmak üzere engellenen web sitelerine erişmek için en iyi VPN olmasıdır. Kape Technologies tarafından oluşturulan PIA, dünya çapında 15 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır, bu da performansının ve özelliklerinin birinci sınıf olduğunun kanıtıdır.

Bu VPN, Windows, macOS, Linux, Android ve iOS dahil olmak üzere tüm büyük işletim sistemlerinde kullanır. Ayrıca Chrome, Firefox ve Opera için bir tarayıcı uzantısı olarak da mevcuttur. Ek olarak, yönlendiricinizde de yapılandırabilirsiniz. Bu şekilde, yönlendiriciye bağlı tüm cihazlarınız, harika özelliklerinden yararlanmak için VPN’yi de kullanır.

PIA, tüm dünyada birden fazla konuma dağıtılan mevcut sunucu sayısı açısından diğer VPN rakipleri arasında eşit değildir. Ayrıca, 16 ABD lokasyonunda sunucuları vardır, bu nedenle GameStop’a ABD dışından erişmek isteyip istemediğinizi nereden seçeceğinize sahipsiniz.

VPN

Özel İnternet Erişimi, coğrafi engellemeyi atlamanıza, yani web sitesini ziyaret ederken GameStop Erişim Reddedildi hatasını aşmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi de sağlar, böylece gözetleme, casusluk veya bilgisayar korsanları.

PIA, tüm trafiğinizi AES-128 veya AES-256 askeri düzeyde şifreleme ve hızlı ve güvenilir OpenVPN ve WireGuard VPN protokolleri aracılığıyla gerçekleştirilen güvenli bir VPN tüneli üzerinden yönlendirerek gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar. VPN hizmeti, özel DNS sunucularını kullanarak DNS sorgularınızı da korur.

Ayrıca şu özelliklerle birlikte gelir: VPN Killswitch, PIA MACE (reklamlar ve kötü amaçlı yazılım engelleyici), Bölünmüş Tünel, Bağlantı Noktası yönlendirme, Bağlantı Otomasyonu, Özel IP, P2P, torrent desteği ve sınırsız bant genişliği.

PIA’nın diğer özellikleri:

78 ülkede 101 konumda 32.000’den fazla sunucu

Trafik veya istek kaydı yok

10 adede kadar eşzamanlı bağlantı

Risksiz 30 günlük para iade garantisi

7/24 canlı sohbet müşteri desteği

Sonuç olarak, Özel İnternet Erişimi, coğrafi engelleri etkili bir şekilde atlamanıza izin verecektir. Ayrıca web’de gizli ve güvenli bir şekilde gezinmenize yardımcı olacak çok güçlü bir VPN hizmetidir.

Bu nedenle, Erişim Engellendi hatasını düzeltmek ve nerede olursanız olun GameStop’a erişmek istiyorsanız. Verdiğiniz paraya değip değmediğini görmek için güvenle devam edin.

3.Akıllı bir DNS kullanın

Aşağıdaki örnekte Windows 10 ve 11 ile gösterildiği gibidir. İşletim sisteminizin ayarlarına erişip ve bunları değiştirerek cihazınızı akıllı bir DNS hizmeti kullanacak şekilde kolayca yapılır.

Adımlara devam etmeden önce, cihazınızı kullanmak üzere yapılandırmak için ücretsiz bir akıllı DNS veya premium abonelik aldığınızdan emin olmak gerek.

Örneğin, yukarıdaki resimde gösterilen akıllı bir DNS Proxy’sini kullanabilirsiniz. Çünkü bunu test etmek için 14 günlük cömert bir ücretsiz deneme sürümü veya bu konuda seçtiğiniz başka bir hizmet sunar.

Windows Ayarları’nı açmak için klavyede Win + I tuşuna basın.

Ağ ve İnternet’e gidin.

Kullanmakta olduğunuz bağlantıya bağlı olarak Ethernet veya WiFi’ye tıklayın.

DNS sunucusu atamasının yanındaki Düzenle’ye tıklayın.

Akıllı DNS sunucu adreslerinizi yazın.

Kaydet’e tıklayın.

İLİŞKİLİ: DDNS Nedir? Ne İşe Yarar?

Akıllı bir DNS hizmeti, coğrafi engellemeyi aşmada çok etkili olan kanıtlanmış bir çözümdür. Çoğu kişi bunu özellikle popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için kullanır. Ayrıca PS5 veya Xbox Series X gibi konsollarda GameStop erişim engellendi hatası oluşursa çok uygun bir çözüm olur.

Sonuç olarak, cihazınızı ABD’de akıllı bir DNS sunucusu kullanacak şekilde yapılandırırsanız. GameStop’a ABD dışından erişimde sorun olmaz.

Bununla birlikte, akıllı bir DNS, IP adresinizi bir proxy veya VPN’nin yaptığı gibi maskelemez ve trafiğinizi bir VPN gibi şifrelemez. Akıllı DNS’nin yaptığı şey, gerçek konumunuzu ortaya çıkarabilen ISP tarafından atanan DNS adresinizi yeni bir özel akıllı DNS sunucusunun adresiyle değiştirmektir.

Bu nedenle, o sunucuya bağlandığınızda, tüm trafiğiniz bu sunucu üzerinden yönlendirilecektir. Akıllı DNS sunucuları dünya çapında birçok yerde olur. Bu nedenle, erişmek istediğiniz içeriğin mevcut olduğu bir ülkede – bizim durumumuzda ABD’de – kullanmalısınız.