Ana Sayfa Haberler Galaxy Note 8, İlk Güncellemesini Aldı!

Galaxy Note 8, İlk Güncellemesini Aldı!

0
Galaxy Note 8, İlk Güncellemesini Aldı!

Tüketicilerin beğenisine sunulduğu günden beri, akıllı telefon pazarını adeta kasıp kavuran, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, geçtiğimiz günlerde ilk yazılım güncellemesini aldı. Geçtiğimiz yıl yaşadığı Galaxy Note 7 faciasının ardından bu yıl büyük bir titizlik gösterilerek piyasaya sürülen Note ailesinin en yenisi Galaxy Note 8, yayımlanan bu güncelleme ile kamera performansından, kablosuz şarj özelliklerine varan bir çok konuda iyileştirmeler kazanmış oldu.
Galaxy Note 8, İlk Güncellemesini Aldı!
Ürününün satışa çıkmasının ardından çok kısa bir süre geçmesine rağmen, tüketicilerin kamera ve kablosuz şarj donanımlarında belirttikleri problemlere karşı çok acil bir dönüş gerçekleştiren Samsung, geçtiğimiz yıl yaşadığı facianın tekrarlanmaması adına adeta Galaxy Note 8’in üzerine titriyor, diyebiliriz. Son dönem lansman tarihinin ardından bu kadar kısa bir süre içerisinde yazılım güncellemesi alan başka bir telefon modelinin olmaması, Samsung’un bu seriye verdiği önemi kanıtlıyor.

Tüketicilerin bildirdikleri kamera ve kablosuz şarj sorunlarını çözen bu güncelleme, N950FXXU1AQI1 numarası ile yayımlandı. Güncellemeye sahip olmak isteyen Galaxy Note 8 kullanıcıları, telefonlarının Ayarlar –> Genel menülerine girdikteten sonra, burada bulunan Yazılım Güncelleştirme menüsüne dokunarak, ilgili güncellemeyi telefonlarına yükleyebilirler.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.