Ana Sayfa İnceleme Fujifilm’den 307gr Ağırlığında Mini Şipşak Fotoğraf Makinesi: Fujifilm Instax

Fujifilm’den 307gr Ağırlığında Mini Şipşak Fotoğraf Makinesi: Fujifilm Instax

0

Fotoğraf kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken ve bir çok kullanıcının hoşuna giden, kolay ve basit bir kullanımı olan Fujifilm‘in şipşak fotoğraf makinası oldukça tatlı ve kullanışlı bir cihaz.

Beyaz, Pembe, Mavi, Sarı, Siyah, Graphe ve Raspberry gibi her kullanıcıya hitap edebilen renklere sahip olan bu cihazla çektiğiniz fotoğrafları anında istediğiniz kişilerle paylaşabilirisiniz. Cihazın ufak olması ve dolayısıyla kolay taşınabilir olması da ayrıca güzel ve artı bir özellik; kolaylıkla taşıma imkanı sağlıyor.

c700x420

Fujifilm Instax fotoğraf makinasının üzerinde bulunan flaş sayesinde de karanlık ortamlarda kolaylıkla ve rahatlıkla net fotoğraflar çekmenizi sağlıyor; bunun yanı sıra estantane değerini kendiniz manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

mini8smavi

Otomatik flaş sayesinde flaşı manuel ayarlamaya gerek yok. Fotoğraf Ölçüsü: 62 x 46 mm; bu da fotoğrafların daha güzel ve yüksek çözünürlükte olmasını sağlıyor. Çekim mesafesi olarak da 0.6m‘den başlıyor. Enstantane  değeri, 1/60 sn, ki bu cihaza göre oldukça iyi bir değer. Ağırlık olarak 307gr yani gerçekten çok hafif bir makine. Gücünü de 2 adet AA alkalin pilden sağlıyor. Bu pillerle ortalama 150-200 adet çekim yapabiliyorsunuz. Makinanın fiyatı uygun fakat pozları pek de uygun sayılmaz; 10’lu veya 20’li poz alabilirsiniz, fakat bir seferde en fazla 10 poz takabiliyorsunuz. Cihaz üzerinde kaç adet aktif poz var, onu da görüntüleyebiliyoruz. Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da cihazın içinde poz varken açmamamız ki, açarsak ve pozlar güneşe maruz kalırsa yanacaktır, yani kullanım dışı olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA