Ana Sayfa Haberler FREELANCER (Serbet Çalışan) Nasıl Olunur?

FREELANCER (Serbet Çalışan) Nasıl Olunur?

0
11858 teknik destek

FREELANCER NE DEMEK?

Öncelikle bu mesleğin tanımını yapayım freelancer lık serbest meslekte olanlara denir belirli bir maaşları yoktur, patronları yoktur, bir işi para ile yapmaktır. Belirli bir ücret karşılığında belirli bir işi yapmaktır.

FREELANCER MESLEĞİNDE PARA VARMI?

Evet işimizi yapıcaz ama babamızın hayrına değil para ile peki bu işte para varmı? evet bu işte yüksek meblalar kazananlar var sizde sabır ve azim ile başarabilirsiniz kendinize güvenin kimler kimler yapıyor ama bu iş hemen pat diye olmaz sabır, azim ve kendine güven lazım müşteri sizi bulamaz siz müşteriyi bulacaksınız.

FREELANCER NASIL OLUNUR?

Arkadaşlar freelancer olmak için bir siteye kayıt olup ilan vermeniz gerekir ilan verdikten sonra sabırlı olun ve müşteri bekleyin.

EN UYGUN PARA KAZANDIRAN FREELANCER SİTELERİ HANGİSİ?

Piyasada bir çok freelancer sitesi var ama hangisi size uygun hangisi daha fazla kazandırıyor. Şuan aktif durumda olan freelancer siteleri şunlar;

1-Bionluk Türkçe ve basit ara yüzlü bir site ama kayıt olurken sizden bir ücret talep ediyor bu ücret 19.90 TL bence uygun bir fiyat neden sınırsız üyelik ve sizin ilanınızı öne çıkaracak sitenin kendine has parasından bir miktar veriyor ve siz bu para ile daha öne  çıkıyorsunuz Türkiye nin en büyük freelancer sitelerinden birisidir.

11858 teknik destek

2-Fiverr fiverr da bionluğa benzer bir site ama İngilizce dil seçeneği mevcut Türkçe seçeneği yok bu sizi çelişkide bırakmasın sitede türk müşterilerde mevcut ara yüz olarak basit kayıt olurken sizden ücret talep etmiyorlar tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olabilip ilan verebilirsiniz. Benim tavsiyem bu siteye göz atın hem İngilizcenizi geliştirirsiniz hem de  paranız yoksa bu siteyi ücretsiz deneyebilirsiniz.

3-Freelancer.com bu sitenin diğerlerine göre bir ayrıcalığı var 1-freelancer olabiliyorsunuz, 2- freelancer işe alabiliyorsunuz buda ayrı bir seçenek  ayrıca teklif vererek de iş bulma olanağınızı arttırabiliyorsunuz buda güzel bir seçenek ara yüzü fiverr gibi İngilizce.

FREELANCER NEDEN OLUNUR?

Freelancer olmanın baya bir avantajı var öncelikle patronunuz yok baskı yok para var kendi işinin patronusun buda güzel bir avantaj evde çalışıyorsun hep iyi avantajımı olcak kötü avantajları da var müşteri bulmak çok sabır istiyor.

FREELANCERLIK YAPARAK KAZANDIĞIMIZ PARAYI NASIL ÇEKERİZ?

Hemen hemen tüm siteler aynı kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdiğiniz zaman hesabınıza para zaten yatacaktır ve her hangi bir atm’den çekebilirsiniz paranızı.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikSEO Rehberi
Sonraki İçerikGoogle Algoritması Nasıl Çalışır? Hangi Web Siteleri Üst Sıralarda Görünebilir?
Akıllı teknoloji ve üretkenlik konusunda tutkulu. Boş zamanlarında kodlamayla uğraşır ve canı sıkılınca satranç tahtasına geçer, ama arada sırada rutinden kopmayı da sever. İnsanlara modern teknolojinin yolunu gösterme tutkusu onu daha fazla yazmaya motive eder. Bilgi seviyesine göre Windows Server sistemlerini kurabilir ve konfigüre eder, yeni teknolojiler ve yeni alanlarda da gelişime açıktır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.