Ana Sayfa Haberler Final Fantasy XV Yeni Yüzü Ve Özellikleriyle Oyun Dünyasının Tarihine Geçecek

Final Fantasy XV Yeni Yüzü Ve Özellikleriyle Oyun Dünyasının Tarihine Geçecek

0
Paylaş

Noctis ve Square Enix birleşimiyle piyasaya çıkarılması planlanan Final Fantasy XV, uzun dönemden sonra JRPG Final Fantasy Versus XIII olarak 29 Kasım‘da piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak bir sürpriz yapıp 30 Eylül’e kadar hazır olacağı ve tanıtılacağı duyuruldu.”İki aylık bir gecikme, oyun için bir yama güncellemesine yer açar.’’ açıklaması yapıldı. Square Enix, aynı zamanda “kalite testlerini daha iyi yapmak için” Ekle “kullanılacaktır.”

Final-Fantasy-XV_3

Açıklamaların devamında şunlar yer aldı; “Bu vizyonu sağlamak için biraz daha zamana ihtiyacımız var ve bu yeni sürümümüz tarihe adını altın harflerle yazdıracak. Takım olarak, Final Fantasy XV hayranlarımızın hak ettikleri mükemmellik seviyesine ulaşmak istiyoruz. Lütfen anlayış göstermenizi rica ediyoruz.” Açıklaması yapıldı.

Final-Fantasy-XV_1

Bu arada, hayranları hem özellik olarak hem de Uzun Metraj film olarak bu ay Kingsglaive feature-length Filmi’nin içinde Final Fantasy XV anime de yer almaktadır. Oyun olarak ise 30 Eylül‘de store’lar da yerini alacak ve satışları başlayacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.