Ana Sayfa Destek Facebook’ta, Kapatılan Sayfa ya da Grup için Geri Bildirim Yapma

Facebook’ta, Kapatılan Sayfa ya da Grup için Geri Bildirim Yapma

1
Facebook’ta, Kapatılan Sayfa ya da Grup için Geri Bildirim Yapma

Facebook’ta, kapatılan sayfa veya grup için, Facebook ile nasıl iletişime geçileceğini ve sayfanın ya da grubu nasıl tekrar aktif edilebileceğini ekran görüntüleriyle birlikte anlatacağız.

Günümüzde birçok kullanıcının, günlük yaşamın önemli bir bölümünde online ve aktif olduğu sosyal medyada grup, sayfa gibi topluma hitap eden birçok sosyal medya aracı bulunmakta.

Kurulmuş olan bu sayfalarda ve gruplarda, genel ve evrensel etik kurallarını ihlal eden paylaşımların, gerek kullanıcıların şikayeti gerek Facebook tarafından tespit edilmesi durumunda, sayfa veya grup yöneticilerine uyarı mail ya da mesajları gönderilmekte.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yapılan bu hatalı veya etik kurallarını ihlal eden paylaşımın, Facebook tarafından sayfa veya grup yöneticilerine yapılan uyarıya rağmen önüne geçilmemesi, kaldırılmaması, silinmemesi durumunda sayfalar kapatılabilmekte.

Bu durumla karşılan sayfa veya grup yöneticilerinin, Facebook tarafından yapılan uyarı mesaj ve bildirimlerini gözden kaçırılması durumunda Facebook, bir geri bildirim için bizlere gerekli iletişim kaynaklarını sunmakta.

 

Gelelim Facebook ile, kapatılan sayfa ya da grubumuz hakkında nasıl iletişime geçeceğimize.

 

 

  • Aşağıdaki ekran görüntüsünde görülen bir sayfa açılacak.

Facebook’ta, Kapatılan Sayfa ya da Grup için Geri Bildirim Yapma

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Ekran görüntüsünde işaretleyerek belirtmiş olduğumuz gerekli alanları doldurarak formu Facebook’a göndermemiz durumunda, sayfamızın tekrar açılması için bir adım atmış olacağız.
  • Facebook tarafı, gereken açıklamayı doğru ve kabul edilebilir bulması durumunda bizimle, belirttiğimiz mail adresi üzerinden iletişime geçecek. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra bize düşen sadece beklemek olacaktır.
  • Şunu da belirtelim ki, birkaç defa peş peşe bildirim yapmamamızda fayda var; olası fazla bildirimde sayfanın ya da grubun bloke de edilme ihtimali var.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

  1. Slm merhaba sizden yardım isteyecektim yöneticisi olduğum memleketimize tr de ilçemize hemşerilerimize ait gurbetcilerimize biz türklere ait bir sayfamız varidi nedenini tam olarak bilmiyorum ama belcikada çekmiş olduğumuz canlı yayınım yüzünden buradaki yabancı millet tarafından şikayetlerle kapatıldığını düşünüyorum tekrar açılması mümkünmü !

Comments are closed.