Ana Sayfa Destek Facebook’ta İlişki Durumu Nasıl Değiştirilir ve Kimlerin Görebileceği Nasıl Ayarlanır?

Facebook’ta İlişki Durumu Nasıl Değiştirilir ve Kimlerin Görebileceği Nasıl Ayarlanır?

0

Facebook, profilinizi özelleştirmek için size birçok seçenek sunar. Aslında, o kadar çok seçenek var ki, Facebook kullanmaya sıfırdan ve yeni başlıyorsanız, sunulan opsiyonların fazlalığı bunaltıcı olabilir.

Facebook’u ne kadar süredir kullanıyor olursanız olun, hemen değiştirmek isteyeceğiniz bilgilerden biri ilişki durumunuzdur.

Windows ya da Mac bilgisayarda Facebook hesabınıza giriş yapıp, ilişki durumunuzu ve kimlerin görebileceğinizi güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin!

Facebook’ta İlişki Durumunuzu Nasıl Güncelleyebilirsiniz?

  • Windows ya da Mac bilgisayarınızda https://www.facebook.com/ adresine gidin ve Facebook hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, profilinize gitmek için üstteki araç çubuğunda görünen isminize tıklayın.
  • Profil sayfanızın üst kısmında yer alan menülerden Hakkında (About) sekmesine tıklayın.

  • Kişisel bilgilerinizin çoğunun yer aldığı Hakkında (About) sayfası açıldığında, soldaki kenar çubuğunda bulunan Aile ve İlişkiler (Family and Relationships) seçeneğine tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Facebook‘ta, ilişki durumunuzu daha önce hiç düzenlemediyseniz, İlişki durumunuzu ekleyin (Add your relationship status) etiketli boş kutucuğa tıklayın. İlişki durumunuzu daha önce düzenlediyseniz, imleci mevcut ilişki durumunuzun üzerine getirin ve sağ tarafta beliren Düzenle (Edit) bağlantısına tıklayın.

  • İlişki Durumu (Relationship Status) etiketli bir kutucuk belirecek. Farklı ilişki türleri arasından seçim yapabileceğiniz bir menü listesini açmak için kutucuğa tıklayın. Bir ilişki durumu seçtikten sonra, Değişiklikleri Kaydet (Save Changes) butonuna tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA