Ana Sayfa Rehber Facebook’ta Günlük Kısa Mesaj Sınırı Nasıl Ayarlanır? (Resimli Anlatım)

Facebook’ta Günlük Kısa Mesaj Sınırı Nasıl Ayarlanır? (Resimli Anlatım)

0
Paylaş

Siz değerli okuyucularımıza bu yazımızda Facebook‘ta günlük kısa mesaj limitinin nasıl ayarlanacağını paylaşacağız.

Dünyanın en fazla ziyaret edilen sosyal medya ağı olan, kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelen Facebook‘ta, Mobil Kısa Mesaj uygulaması, birçok kullanıcının ilgi odağı olmuş durumdadır.

Bu uygulamanın gönderdiği kısa mesaj limitini ayarlamak isteyen kullanıcıların, işlemlerin nereden nasıl yapılacağını bilmemesi, oldukça can sıkıcı bir hal almaktadır.

Bu makalemizde, işlemlerin nereden ve nasıl yapılacağını görsel ve yazılı olacak şekilde sizinle paylaşacağız. Ayarların yapılandırılması için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak Facebook hesabımıza giriş yaptıktan sonra, ekranımızın sağ üst tarafında yer alan ok simgesine tıklayıp, açılan menü listesinden Ayarlar” menüsüne tıklıyoruz.

  • İşlemlerimizin devamında karşımıza gelen sayfanın sol tarafındaki menüler içerisinde Mobil” kısmına tıklıyoruz.

  • Daha sonrasında ise karşımıza Günlük Kısa Mesaj Sınırı” başlığı altında bir ekran gelecektir. Bu yazının sağ tarafında bulunan Düzenle” simgesin tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

  • Son adımımızda ise, gelen ekranda yer alan Telefonuna bir günde gönderilecek maksimum kısa mesaj sayısını sınırlayabilirsin.” ifadesinin altında bulunan “Günlük kısa mesajlarım” bölümünde dilerseniz Sınırsız” dilerseniz de 1 ya da istediğiniz herhangi bir sayısal seçeneği seçip Değişiklikleri Kaydet” butonuna tıklamamız durumunda Facebook’ta Günlük Kısa Mesaj Sınırını Ayarlama” işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

İyi gezintiler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin