Ana Sayfa Destek FACEBOOK’TA ETKİNLİĞE TÜM ARKADAŞLAR NASIL DAVET EDİLİR?

FACEBOOK’TA ETKİNLİĞE TÜM ARKADAŞLAR NASIL DAVET EDİLİR?

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sizlerin de bildiği üzere artık Facebook üzerinden etkinlik oluşturup, bu etkinliği tüm arkadaşlarımızın öğrenebilmesini sağlayabilmekteyiz.

Fakat günlük yaşantımızın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Facebook‘ta yaptığımız bu etkinliği tüm arkadaşlarımızı davet etme sırasında yaşanılan sorunlardan biri de 500 kişi üzeri davet gönderimlerinde “yeteri kadar kişiye davet gönderilmiştir” uyarısıdır. Hem bu uyarının giderilebilmesi hem de tek tek davet etme sorunun çözümü için yaptığımız araştırmamızı sizler için derleyip bunu sizlerle görsel ve yazılı olarak paylaşacağız.

  • Öncelikle Google Chrome tarayıcısını açıp, sol tarafta yer almakta olan Uygulamalar simgesine tıkladıktan sonra açılan sayfada da Web Mağazası kısmına tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında açılan pencerenin yine sol kısmında yer almakta olan Ara kutucuğuna facebook invite all yazıp Enter tuşuna basıyoruz.

facebookta-etkinlige-tum-arkadaslari-davet-etme2

  • Gelen sayfayı aşağıya çekerek, arama sonuçlarında çıkan Facebook Invite All eklentisinin sağ tarafında yer almakta olan +CHROME’A EKLE yazan butona tıklıyoruz.

facebookta-etkinlige-tum-arkadaslari-davet-etme-3

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • +CHROME’A EKLE dedikten sonra karşımıza gelen Yeni Uzantıyı Onaylayın penceresinde Ekle butonuna tıklayıp uzantıyı ekliyoruz.

facebookta-etkinlige-tum-arkadaslari-davet-etme-4

  • Uzantı, ekranın sağ üst bölümünde, tarayıcıya eklenmiş olarak yer alacaktır. Bizim yapmamız gereken işlem ise etkinliği oluşturduğumuz Facebook ana sayfasına gelerek burada Davet et bölümüne tıklayıp Arkadaşları Seç kısmına tıklamak,

facebookta-etkinlige-tum-arkadaslari-davet-etme-5

  • Ve sonra sol bölümde yer alan kısmı Tüm Arkadaşlar yaparak ekranın sağ üst tarafında yer almakta olan uzantıya tıklıyoruz.

facebookta-etkinlige-tum-arkadaslari-davet-etme-6

  • Uzantıya tıkladığınız andan itibaren ne kadar arkadaşınız olursa olsun davetiniz gönderilecektir. Böylelikle oluşturduğunuz veya yapmış olduğunuz bir etkinliğe, tüm arkadaşlarınızı tek bir tıklama işlemi ile davet etmiş olacaksınız.

facebookta-etkinlige-tum-arkadaslari-davet-etme-7

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA