Ana Sayfa Rehber Facebook’ta E-Posta Değişikliği ve Kullanılan E-Posta Adresini Ekleme Sorunu (Resimli Anlatım)

Facebook’ta E-Posta Değişikliği ve Kullanılan E-Posta Adresini Ekleme Sorunu (Resimli Anlatım)

0

Facebook‘ta e-posta adresinizi değiştirirken veya eski, kullanmadığınız Facebook hesabınızda ekli olan e-posta adresinizi eklemekte problem yaşıyorsanız Facebook‘a bildirimde bulunmamız gerekmektedir.

Bu işlem için link üzerinden ilerleme yapabilirsiniz: https://www.facebook.com/help/contact/255904741169641

Facebook tarafından mail adresiniz kabul edilmiyor ya da farklı e-posta bilgileri, tarafınıza yönlendiriliyorsa yine bu adres üzerinden Bana ait olmayan bir hesap için Facebook e-postaları alıyorum” seçeneği üzerinden ilerleme yapılabilir. Ayrıca farklı seçenek olarak, kullandığınız mail adresini farklı Facebook hesabınıza tanımlamak istediğiniz halde tanımlama yapılamıyor ise Zaten kullanımda olduğundan e-posta adresimi ekleyemiyorum.” seçeneği üzerinden ilerleme yapılması gerekmektedir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sorunu seçip, altta bulunan formun doldurulması gerekmektedir.

Sorun yaşadığınız e-posta bilgileri, nüfus cüzdanınızdaki adınız, soyadınız, doğum tahinizi ve sorun açıklamasını ekledikten sonra “Facebook (kullanım) koşullarını kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyip, Facebook‘a gönderebilirsiniz. Ardından iletişim e-posta adresinize ya da Facebook mail adresinize, talebiniz ve sonucu ile ilgili bilgilendirme için Facebook‘tan yanıt beklemeniz gerekiyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA