Facebook’ta E-Posta Değişikliği ve Kullanılan E-Posta Adresini Ekleme Sorunu (Resimli Anlatım)

Facebook’ta E-Posta Değişikliği ve Kullanılan E-Posta Adresini Ekleme Sorunu (Resimli Anlatım)

90
0
PAYLAŞ

Facebook‘ta e-posta adresinizi değiştirirken veya eski, kullanmadığınız Facebook hesabınızda ekli olan e-posta adresinizi eklemekte problem yaşıyorsanız Facebook‘a bildirimde bulunmamız gerekmektedir.

Bu işlem için link üzerinden ilerleme yapabilirsiniz: https://www.facebook.com/help/contact/255904741169641

Facebook tarafından mail adresiniz kabul edilmiyor ya da farklı e-posta bilgileri, tarafınıza yönlendiriliyorsa yine bu adres üzerinden Bana ait olmayan bir hesap için Facebook e-postaları alıyorum” seçeneği üzerinden ilerleme yapılabilir. Ayrıca farklı seçenek olarak, kullandığınız mail adresini farklı Facebook hesabınıza tanımlamak istediğiniz halde tanımlama yapılamıyor ise Zaten kullanımda olduğundan e-posta adresimi ekleyemiyorum.” seçeneği üzerinden ilerleme yapılması gerekmektedir.

Sorunu seçip, altta bulunan formun doldurulması gerekmektedir.

Sorun yaşadığınız e-posta bilgileri, nüfus cüzdanınızdaki adınız, soyadınız, doğum tahinizi ve sorun açıklamasını ekledikten sonra “Facebook (kullanım) koşullarını kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyip, Facebook‘a gönderebilirsiniz. Ardından iletişim e-posta adresinize ya da Facebook mail adresinize, talebiniz ve sonucu ile ilgili bilgilendirme için Facebook‘tan yanıt beklemeniz gerekiyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

BİR CEVAP BIRAK