Ana Sayfa Destek Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Toplu Silme (Resimli Anlatım)

Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Toplu Silme (Resimli Anlatım)

0

Merhaba arkadaşlar!

Bu yazımızda sıkça karşılaşılan bir sorunun çözümü hakkında kısaca bahsedeceğiz. Facebook kullanımlarımızda birçok sayfa beğenisi yapıyoruz ve bu sayfaların çoğunu, takip etmediğimiz durumlarda iptal etmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere, tek tek sayfalara girip beğeni kaldırmak zahmetli olacaktır. Bunun yerine daha basit bir yöntem ile beğenileri kaldıracağız.

Facebook'ta Beğenilen Sayfaları Toplu Silme (Resimli Anlatım)

Facebook ile bağlantısı olan ve kurulum sırasında bizden erişim izinleri isteyen bazı uygulamaları veya Facebook takipçi, arkadaş, beğeni hileleri gibi site veya uygulamaları kullanmamız durumunda veya www.facebook.com.tr sitesi dışında farklı sitelerden Facebook hesabımıza girmemiz gibi durumlarda, Facebook hesabımızda bilgimiz olmadan sayfa beğenileri yapılabilmekte. Bu durum karşısında öncelikle Facebook şifremizi değiştirip, ardından bilgimiz dışında beğenilen sayfaları kısa sürede ve basit bir yöntem ile beğenmekten vazgeçebiliriz.

 

  • Bir internet tarayıcısı açıp Facebook hesabımıza girdikten sonra, adres satırına (URL) kısmına https://www.facebook.com/pages/?category=liked yazıp, Enter’a basıyoruz.
  • Açılan sayfada ‘Kullanmaya Başla’ butonuna tıkladığımızda, beğenilen/beğendiğimiz sayfalar sıralanacaktır.

  • Bu sayfada, beğenmekten vazgeçeceğimiz sayfaların isminin karşısında bulunan daire menüsünü işaretledikten sonra ‘İleri’ butonuna tıklıyoruz ve bu şekilde, işaretlediğimiz tüm sayfaları tek bir hamle ile beğenmekten vazgeçmiş oluyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.