Ana Sayfa Haberler Facebook Ücretli Oluyor!

Facebook Ücretli Oluyor!

0
Paylaş
Facebook Ücretli Oluyor!

Popüler olduğu ilk günden beri dillere pelesenk olan şehir efsanelerinden biri ‘Facebook Ücretli Oluyor’ söylentisi yakın bir zamanda gerçeğe dönüşecek gibi gözüküyor. ‘Facebook’ yönetim kadrosunda yer alan önemli isimlerden biri olan ‘Campbell Brown’un yaptığı açıklamaya göre dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan ‘Facebook’ hakkında uzun zamandır dedikodusu dönen ücretli kullanım dönemi yakın bir zamanda başlayacak.
Facebook Ücretli Oluyor!
Ücretli Facebook Neler Getirecek?

Ücretli kullanım konusunun, yalnızca reklamsız kullanım ve özel içeriklere sahip canlı yayın uygulamalarını kapsayacağı söyleniyor. Üyelik kısmında, tüketicilere herhangi bir ücret ödeme koşulu getirmeyecek olan uygulama, ‘Facebook’ platformunu reklamlardan arındırılmış şekilde kullanmak isteyen ve bazı özel içeriklere, ‘Facebook’ platformu üzerinden ulaşmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.


Konuyla alakalı resmi bir duyuru yapmayan ancak yönetim kurulundaki önemli bir isimden doğrulanan söylentilere göre ücretli ‘Facebook’ uygulaması ‘Ekim’ ayı ortalarından itibaren başlayabilir. Ücretli versiyonu kullanmak isteyen kullanıcılara sunulacak tarife ve ödeme periyotları hakkında ise henüz netleşmiş bir bilgi bulunmuyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.