Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Sanal Asistan ‘M’ Detaylandı!

Facebook Sanal Asistan ‘M’ Detaylandı!

0

Facebook, yeni sanal kişisel asistanı M için testlere başladı. Gelen ilk raporların sevindirici olduğu iletiliyor. Facebook‘un yeni asistanı, süper akıllı olarak tanımlanıyor. Söylentiler, bu sanal asistanın insan olabileceği yönünde. Facebook tarafından aktarılan özelliklere bakıldığında bu olası bir durum gibi görünüyor. Sanal asistanın neler yapabileceği hakkında iletilenler şu yönde. İstediğiniz adrese sizin için çiçek gönderecek,  havanın durumuna göre sizi uyaracak, aradığınız bileti sizin için bulacak…

Tıpkı gerçek kişisel bir asistanınız varmış gibi her işinizi takip edecek ve hayatınızı kolaylaştıracak. Diyelim ki bir iş seyahati için veya tatil için başka bir şehre gideceksiniz. Asistanınız M söyleyin yeter; kalabileceğiniz otelleri bulur, dileseniz de sizin için rezervasyon yapabilir. Bu özelliklerine bakılınca M’nin bir insan olduğunu düşünmemek elde değil.

Sizinle yazışarak haberleşen ve sorularınızı yanıtlayacak olan bu uygulama şuan için sadece Kaliforniya bölgesinde kullanımda ve kısa sürede tüm dünyaya yaygınlaştırılması bekleniyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA