Ana Sayfa Haberler Facebook, Messenger için Teknolojinin Sınırlarını Zorluyor!

Facebook, Messenger için Teknolojinin Sınırlarını Zorluyor!

0

Dünyanın en popüler sosyal medya ağı olan Facebook, aynı zamanda en güçlü mesajlaşma platformlarını da kendi bünyesinde bulunduruyor. Messenger kullanıcı sayısı bakımından önemli bir kitleye ulaşan Facebook, artan kullanıcı sayısına paralel olarak bu platformu her geçen gün daha da geliştiriyor.
Facebook Messenger uygulamasını kullanan aktif kullanıcı sayısı her geçen gün arttıkça Facebook geliştiricileri de, artan kullanıcı kitlesinin bu mesajlaşma platformundan beklentilerini karşılayabilmek için teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak bu uygulamayı geliştirme sürecini yoğunlaştırdı. Messenger uygulaması için, görüntülü yapılacak olan sohbetler için filtreler, maskeler, reaksiyonlar gibi özellikler sunarken, Messenger Lite uygulaması için de aynı çalışmalarını sürdürüyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Facebook, Messenger için Teknolojinin Sınırlarını Zorluyor!
Facebook Messenger uygulaması ile ilgili olarak yapılan son açıklamaya göre, aylık aktif kullanıcısı kitlesi 1.3 Milyar gibi bir sayıya ulaşmış durumda. Bu kullanıcı sayısı, Facebook Messenger uygulamasının, WhatsApp platformu ile başa baş konuma geldiği gösteriyor. Her iki mesajlaşma platformunu da bünyesinde tutan Facebook’un, hızla artan bir kullanıcı kitlesine sahip olan Messenger uygulamasına birçok yenilik ve özellik getireceğini belirtmekte fayda var.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA