Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook messenger , ödeme özelliğini getirdi.

Facebook messenger , ödeme özelliğini getirdi.

0
11858 teknik destek

Arkadaşlarla akşam yemeğine çıkmanın en karmaşık yanlarından birisi de gün sonun da. Sonunda hesabı bölmek ve insanlara ödemeler. Bunun gibi ve ev faturası, hediye gibi çeşitli ödemeleri bölmeniz gereken anlar için. Meta’nın yakında sizin için bir çözümü olabilir, Facebook messenger , ödemeler özelliğini getiriyor. Messenger uygulamasını da kullandıkları sürece, harcamaları da Arkadaşlarınız arasında kolayca bölmenize olanak tanıyan bölünmüş ödemeler adlı yeni bir özellik sunmaya başlıyorlar.

 İsteği grup sohbet başlığınıza göndermeden önce Facebook Pay ayrıntılarınızı da onaylamanız gerekecektir. Facebook messenger , ödemeler özelliğini getiriyor. Bu tatil sezonu, yalnızca önümüzdeki birkaç hafta içinde ABD’de kullanıma sunulmasına rağmen, onu başlatmak ve denemek için mükemmel bir zaman olacak. Sonunda daha geniş çapta ve diğer ülkelerde bulunup bulunmayacağına dair hiçbir belirti yok.

11858 teknik destek

Bölünmüş ödemeleri nasıl çalıştırırız?

Bu özelliğin önümüzdeki dönemde ülkemize gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Fakat pek çok kişi Facebook üzerinden oyunlar oynuyor, yayınlar açıyor veya izleyebilirsiniz. Hatta popüler alışveriş sitelerine alternatif olarak burası üzerinden ticaretini ilerleten kullanıcılarda mevcut olacaktır. 

Dört içerik oluşturucuyla ortaklaşa oluşturulurlar ve elbette internet kişilikleriyle bağlantı verebilim. King Bach, iki “kraliyet efekti” arasında seçim yapmanıza izin verirken. Emma Chamberlain çift lofi video kamera efekti getiriyor.

Messenger ayrıca yakın zamanda çeşitli fandomlar için yeni sohbet temaları ve ses mojileri ekledi. Stranger Things 2022’de çıkıyorken de . Upside Down ile iki yeni soundmoji ve yeni bir sohbet temalı oyunla heyecanlanmaya başlayabilirsiniz. Red albümünün (Taylor’ın versiyonu) yeniden yayınlanmasını kutlamak için yeni bir Taylor Swift soundmoji’si de var.

 

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikTelegram Hesabı Nasıl Silinir ve Gizliliğiniz Nasıl Kaydedilir
Sonraki İçerikTecno Spark 7T ve Spark 7 Pro Hakkında Bilgi

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.