Ana Sayfa İnternet Facebook Lite Nedir ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Facebook Lite Nedir ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

0
Facebook Lite Nedir ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Bu makalemizdeFacebook Lite Nedir?,Facebook Lite nasıl kullanılır? Facebook Lite hangi cihazlarda geçerlidir?konuları ile ilgili sizlere bilgi verip, bu uygulamayı en çok hangi cihazlarda kullanacağınızı anlatacağız. Günümüzde en çok kullanılan ve kullanımı basit olan Facebook, tercih edilen sosyal paylaşım platformu olduğu için kullanıcılara, özellikle internet paketi/kotası az olan kullanıcıları düşünerek Facebook Lite çözümünü sunmuştur.

Şimdi sizlere Android cihazlarda kurulumunu ve kullanımını aşama aşama anlatacağız.

  • Öncelikle Andorid cihazınızın uygulama marketine (Google Play Store) girerek Facebook Lite yazıyoruz.

  • Arama sonuçlarında en üste çıkan Facebook Lite uygulamasına dokunup, açılan sayfada “Yükle” butonuna dokunuyoruz.

  • Açılan sayfada kullanım sözleşmesini okuyup, “KABUL ET” butonuna dokunuyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Facebook Lite uygulaması indiriliyor; işlem tamamlandığında,

  • ve “Aç” butonunu gördüğünüzde uygulamanın cihazınıza kurulumunu tamamlamış olacaksınız. İndirdiğiniz uygulamayı artık, internet erişiminizin ve kotanızın/paketinizin kısıtlı olduğu ve internet hızınızın yavaş olduğu durumlarda, Facebook hesabınıza girmek için kullanabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Cihazınızda, en yavaş internet bağlantısında bile en iyi Facebook deneyimi yaşatacak. En temel özelliği, 1 GB kotalı/paketli düşük internet bağlantısı olan kullanıcılar için Facebook fonksiyonlarını sorunsuz şekilde çalıştırmasıdır. Bu ve buna benzer birçok özellliğe sahip olan bu uygulamayı Google Play Store’dan ya da iOS işletim sistemine sahip olan cihazların App Store uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama, çalışırken daha düşük oranda donanım kaynaklarını kullandığından, cihazınızda kasma ya da donma sorunu yaşatmayacaktır. İnternetinizin kısıtlı olduğu durumlarda kolay kullanım sağlayacaktır.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA