Ana Sayfa Destek Facebook ile nasıl iletişime geçebilirim?

Facebook ile nasıl iletişime geçebilirim?

5

Sosyal medyanın vazgeçilmezlerinden biri olan Facebook, son zamanlarda yaşanılan problemlerden dolayı kullanıcıları tarafından sorunların nasıl giderileceği ile alakalı iletişim yolu bulma sıkıntısı yaşamaktadır. Bu makalede, karşılaşılan sorunların Facebook’a nasıl bildirilebileceğini sizlerle görsel ve yazılı olarak paylaşacağız.

facebook-ile-nasil-iletisime-gecebilirim1

facebook-ile-nasil-iletisime-gecebilirim2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

 • Daha sonrasında karşımıza gelen ekranda iletişim e-posta adres kısmına Facebook yöneticilerinin bizlerle iletişime geçeceği e-posta adresimizi yazalım.
 • Sonrasında ise sorun açıklaması bölümüne -örnek olarak-; ‘Facebook üzerinde şifrenizi unuttunuz giremiyorsunuz’, ‘Hesabınız çalındı hesaba erişimiz artık yoksa’, ‘Facebook’ta oyun oynarken hesabınız kapatıldı ise’, ‘Oyun oynadığınızda sizden fazla cip alındıysa’, ‘Hesabınız Facebook tarafından kapatıldı yada açmış olduğunuz sayfa kapatıldıysa’ ya da ‘Açılan Facebook sayfanız bir başka kullanıcının eline geçti ise’ bu vb. gibi sorunlarınızı sorun açıklaması bölümüne yazıp, yaşamış olduğunuz problemin ekran görüntüsünu de Prt Screen/SysRq tuşuna basıp Paint programı üzerinden masa üstünüze kaydedip daha sonrasında Dosyaları Seç bölümünden ilgili problemin ekran görüntüsü ekleyip ekranda yer almakta olan Gönder butonuna tıklayalım.
 • İşlemler tamamlandıktan sonra “Facebook ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en yakın zaman içerisinde bıraktığınız e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz” diye bir bilgi gelecektir.
 • Yaptığımız bu işlemde Facebook ile e-mail üzerinden iletişime geçmiş bulunmaktayız. Sizinle, en erken 24 saat ya da en geç 1 hafta içerisinde Facebook tarafından bırakmış olduğunuz mail üzerinden iletişime geçilecektir.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

5 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar lütfen yardım edin bana

  Messengerdan arkadaşıma video attım sayfam ve Messengerım 72 saat engel konuldu ancak bir türlü zaman geçmesine rağmen hala açılmadı ne yapmam lazım pc kullanmıyorum cep telefonundan giriyorum
  İlgi alakanız İçin çok teşekkür ederim

 2. Arkadaşım Nafiz Dogan, herkese açık ve benim de Facebook arkadaşıdır. E-Mail adresi: dogan.nafiz@gmail.com
  Facebook’a yolladığımız mesajları, o ve ben, göremiyoruz. Ancak bazıları görünüyor.
  Her ikimiz, her ikimizin mesajlarını görmek istiyoruz.
  Yardımınızı rica eder teşekkürlerimi sunarım.

  Sümer Sümer

 3. Su faceyide kapabilirmisiniz ugrasıyorum olmuyo allah rızası içinhttps://m.facebook.com/profile.php?id=100014397365196&tsid=0.001361239482756238&source=result

Comments are closed.