Ana Sayfa Destek Facebook Hesabım Kapatıldı

Facebook Hesabım Kapatıldı

0

Facebook Hesabım Kapatıldı

Facebook hesabınıza giriş yaptığınızda hesabınızın kapatıldığını ve bu işlemin yanlışlıkla olduğunu düşünüyorsanız Facebook ekibine bu konu hakkında itirazda bulunabilmektesiniz. Tekrar incelenmesini sağlatarak yanlışlık olduğu tespit edilmesi halinde hesabınıza tekrar erişim kazanabilmektesiniz.

İtiraz işlemi için aşağıdaki adımları izleyiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapalım.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranda Hesap Kapatıldı uyarısını gelecektir.

Bu ekranda ki itiraz et butonuna yada Bu-Bağlantıya

11858 teknik destek
11858 teknik destek

tıklayalım.

Açılan sayfada Giriş e-posta adresi veya cep telefonu numarası bölümüne hesabınıza kayıtlı e-posta adresiniz yada cep telefon numaranızı yazalım. Önerimiz e-posta adresinizi yazmanızdır. Cep telefonuna geri dönüş sağlanmayabilir.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız kısmına bilgilerinizi yazalım. Eğer Facebook hesabınızda ki bilgiler ile kimliğinizde ki ad soyad bilgileriniz farklı ise itiraz yapsanız da olumsuz yanıt alacaksınız.Kullanım koşulları gereği kimlikte ki bilgileriniz ile Facebook hesabınızdaki bilgilerinizin aynı olması gerekmektedir.
Kimliğiniz/Kimlikleriniz bölümüne kimliğinizin ön yüzünü kimlik numaranızın bir kısmını gizleyerek dosyaları seç kısmından eklemeniz gerekmektedir.
Bilgilerinizi kontrol ettikten sonra hata yoksa gönder demeniz yeterli olacaktır. Ardından Facebook hesabınıza kayıtlı olan e-posta hesabınıza Facebook ekibinden yanıt gelmesini beklemeniz gerekecek. Ortalama 72-96 saat arası sürmekte olup geri dönüş süreleri bazı durumlarda artabilmektedir.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA