Ana Sayfa Haberler ‘Facebook’, ‘Grup’ Özelliğine Son Verdi!

‘Facebook’, ‘Grup’ Özelliğine Son Verdi!

0
Paylaş
‘Facebook’, ‘Grup’ Özelliğine Son Verdi!_1

Sosyal medya devi olarak bilinen ve yaklaşık 1,5 milyar kullanıcısı bulunan “Facebook”, aldığı bir karar ile daha öncesinde uygulamaya koymuş olduğu “Grup” özelliğine son verme kararı almıştır.

Aldığı karar ile, grup açan ve bu grup belli bir iletişim ağı oluşturan kullanıcıları üzecek olan ‘Facebook’, grup üyeleri ve grup yöneticilerine, aldığı karar ile ilgili bilgilendirme göndermiş bulunmaktadır. Kendi işleyişi içerisinde aldığı bu karar ile ilgili kullanıcılarını ve grup yöneticilerini bilgilendirmesi, ‘Facebook’un kullanıcı kitlesine verdiği değeri bir kez daha kanıtlamış durumda.

‘Facebook’, ‘Grup’ Özelliğine Son Verdi!_1

Günümüz çağının en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi ‘Facebook’, ‘grup’ özelliğinin kaldırılmasıyla ilgili grup üyelerine ve yöneticilerine gönderdiği mailde, www.facebook.com adresine yapacağı yatırımlardan ötürü bu özelliği pasif duruma getirmesine rağmen, grup üyelerinin ve yöneticilerinin ana sayfaları üzerinden işlem gerçekleştirmeye devam edebileceği bilgisini vererek, kullanıcılarına rahat bir nefes aldırmış durumda.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.