Everest Cihaz Teknik özelliklerine göz gezdirelim

Everest EWR-958N 300 Mbps 1 WAN + 4 LAN Port WISP+Repeater+Access Point 2.4GHz Beyaz Kablosuz Router ; Aygıtı ile çekim alanı içindeki kablosuz ağlara mükemmel ve kesintisiz veri aktarımı sağlar. Güçlü çipseti sayesinde 300Mbps bağlantı hızına ulaşabilir. Bununla beraber Windows, Linux MacOS gibi gelişmiş işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışıp bu işletim sistemlerini destekler.

Everest EWR-958N 300 Mbps 1 WAN + 4 LAN Port WISP+Repeater+Access Point 2.4GHz Beyaz Kablosuz Router ; Routerınızı ethernet kablosu ile modeminize bağlayıp kablolu yada kablosuz olarak internet dağıtımı yapabilirsiniz. Routerınızın gerekli ayarlarını yaptıktan sonra kablosuz modeminize bağlayıp EWR-598N ile kablolu yada kablosuz olarak dağıtım yapmanıza imkan tanır.

Everest EWR-958N 300 Mbps 1 WAN + 4 LAN Port WISP+Repeater+Access Point 2.4GHz Beyaz Kablosuz Router ; 300Mbps 2.4GHz ile yüksek hızlı aktarımın tadını çıkartın. Yeni nesil dizayn ve yapısı sayesinde her ortama uyum sağlar ve göz zevkinize hitap eder.

Everest EWR-958N 300 Mbps 1 WAN + 4 LAN Port WISP+Repeater+Access Point 2.4GHz Beyaz Kablosuz Router ; 4 Adet LAN portu ile kablolu bağlantıdan vazgeçemeyenler için EWR-598N, gecikmesiz konferans aramaları. HD video akışları ve online oyunlar gibi yüksek band genişliği. gerektiren uygulamalarda hızlı ve kesintisiz performans sunar.

Everest EWR-958N 300 Mbps 1 WAN + 4 LAN Port WISP+Repeater+Access Point 2.4GHz Beyaz Kablosuz Router ; 5dBi gücündeki 2 Adet anteni ile yüksek performans ve geniş bir alanda size en iyi kalitede bağlantı imkanı sağlar.

11858 teknik destek

 

Cihazımızın AP kurulum modunun nasıl gerçekleşeceğini gösterelim şimdi sizlere ;

öncelikle cihazımıza wifi üzerinden veya kablolu bağlnatı sağlayarak boş bir internet tarayıcısı açalım daha sonra üstteki tarayıcı çubuğuna 192.168.10.1 yazalım gelen sayfadan üst kısımdan dynamıc ıp secip wifi adını ve şifresini belirliyoruz ve save butonuna tıklıyoruz.

Ekran Alintisi

daha sonrasında şifre değiştirdiğimiz için bizi ağdan atıcak. Tekrar bağlantı sağlyıoruz wifi ağına bağlandıktan sonra. Tekrar arayüz sayfasını yenileyin ve gelen kısımdaki şifreye admin yazın daha sonra. Karşımıza çalışma modları gelcek burdan ap modu şeçip ileri diyoruz diyer sayfadan kablosuz ayarlarımız yer almakta değişiklik yapmıyacak ise ileri butonuna tıklıyoruz işlemler tamamlandıktan sonra kaydet butonuna tıklyıoruz modemin yeniden başlamasını bekliyoruz ayarlarımız tamamdır şimdi ana modemden gelen kabloyu cihazın lan portlarından birine taktıkdan 1-2 dk sonra bağlantı gelicektir.