Bugün, Epic Games’ten Ücretsiz GTA5 İndirme işlemi hakkında bilgi vereceğiz.

Epic Games

Epic Games 1991 yılında kurulun bir şirkettir. Şirketin günümüze kadar bir çok önemli projesi vardır. Bunlardan en önemlisi ise, günümüzde oldukça fazla oyuncu kitlesi olan Fortnite’tır. Fortnite dışında şirketin web sitesi üzerinden bir çok oyuna erişebilirsiniz. Epic Games oldukça büyük bir oyun kütüphanesine sahiptir. Bu kütüphane üzerinden bir çok oyunu satın alıp, ya da kütüphanenizde bekletebilirsiniz. Epic Games ayrıca bir çok oyunu ücretsiz olarak vermektedir. Bu oyunlar dönem dönem değişmektedir. Özellikle kullanıcılar bugüne kadar, GTA 5 gibi ya da Hitman serisi gibi bir çok önemli yapımı oyun severlere hediye etmiştir.

Epic Games ayrıca, bir çok firma ile anlaşması olan bir oyun kütühpanesidir. Özellikle farklı bir oyun kütüphanesinde gördüğünüz ücreti yüksek oyunları,Epic games üzerinden ücretsiz alabilirsiniz. Bu durum Epic Games’i bir adım öne taşıyor.

Bunların dışında Epic Games önemli bir oyun motoru olan, Unreal Engine’in en büyük geliştiricilerinden biridir. Epic’in Unreal Engine teknolojisi PC’lere, konsollara, mobil cihazlara, arttırılmış gerçeklik uygulamalarına, sanal gerçekliğe ve internete üstün görsellik sağlayan etkileşimli deneyimler getirmektedir. Epic Games üzerinden oyun satın alma konusunda bazı detaylara takılan kullanıcılar mevcut. Bugün sizler için bu detayları inceleyeceğiz.

GTA5 Nasıl İndirilir

Epic Games’e Nasıl Üye Olunur

Üye olma işlemi oldukça kolaydır. Epic Games’e üye olmak için, buraya tıklayabilirsiniz. Üye olma işlemi için bir çok kaynağı kullanabilirsiniz. Özellikle konsol sahibi kullanıcılar konsol hesapları ile de üye olabilirler. Aşağıda ki görselde bulunan kayıt ol butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

Epic Games Uyelik Islemi

Epic Games Üye Olma

Üye olduktan sonra, ücretli ve ücretsiz bir çok oyuna erişebilirsiniz. Ücretsiz oyunlar direk belirlediğiniz klasöre yüksek indirme hızı ile inecektir. Ücretli oyunlar ise, gerekli ödeme işlemini yaptıktan sonra aynı şekilde bilgisayarınıza inecektir.

Epic Games’in Ücretsiz Oyunları

Epic Games diğer oyun firmalarını kıskandıran bir yapıya sahiptir. Firma olarak her zaman oyuncuları sevindirmeyi amaç edinmişlerdir. Epic Games yaklaşık 3 yıldır ücretsiz oyunlar sunmaktadır. Bu ücretsiz oyunları kütüphanenizde yıllarca saklayabilirsiniz. Ayrıca bu oyunları istediğiniz zaman, istediğiniz bir bilgisaya indirmek mümkündür. Bugün GTA5 oyununu nasıl ücretsiz indirebileceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz.

Epic Games’ten Ücretsiz GTA5 İndirme

Öncelikle Epic Games’in resmi web sitesine giriş yapalım. Giriş yaptıktan sonra, üstte kısımlarda bulunan üye olma adımlarını tamamlayalım. Üyelik adımlarından sonra, Epic Games uygulamasını indirmemiz gerekiyor.

Bu işlemin ardından, arama butonuna GTA 5 yazalım. Oyunu aratmanızın ardından kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Epic Gamesten Ucretsiz GTA5 Indirme

Kütüphanenize eklemenizin ardından, Kütüphanede butunona tıklayalım.

Epic Gamesten Ucretsiz GTA5 Indirme 2

Bir sonra ki adımda, Yükle butonuna tıklayalım. Bu işlemlerin ardından klasik oyun yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra, Epic Games Launcer üzerinden istediğini zaman oynayabilirsiniz. Ayrıca Epic Games bazı durumlarda güncelleme yapabiliyor, bu güncelleme esnasında ücretsiz oyunlar fiyat etiketine sahip olabiliyor. Bu nedenle bu durumla karşılaşırsanız beklemenizi uygulamayı takip etmenizi öneririz, güncelleme işlemlerinden sonra tekrardan ücretsiz olabiliyor.

İlişkili: Epic Games’ten 250 TL Değerinde Ücretsiz Oyunlar