Ana Sayfa Haberler Epic Games Üzerinden ‘Ücretsiz Olarak GTA 5’ İndirme Detaylı Anlatım.

Epic Games Üzerinden ‘Ücretsiz Olarak GTA 5’ İndirme Detaylı Anlatım.

0

Merhaba Sevgili ‘TeknoDestek’ takipçileri bugün sizler için ‘Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu ‘GTA 5’ oyununun indirme detaylarını paylaşacağız.

‘Epic Games’ , Amerika menşei’li bir oyun yapım ve geliştirme firmasıdır. Kullanıcılarına bir çok yenilik sunan ‘Epic Games’ oyun standartlarını daha ileriye taşıyan ve bir çok popüler oyunda da geliştirmelere yer veren ‘Unreal Engine’ isimli oyun motorunun da üreticisi olan firmadır , ayrıca firma Fortnite isimli oyunun üreticisi ve geliştiricisidir . 1991 Yılında kurucusu ‘Tim Sweeney’ tarafından piyasaya hızlıca giriş yapan firma bugün en popüler 5 oyun firmasından biridir.

‘Epic Games’ ayın ve haftanın belli günlerinde kullanıcıları için ‘Ücretsiz’ olarak bir çok oyun paylaşmakta , bu oyunlardan son olarak ‘Patron Çıldırdı’ diyebileceğimiz ‘Rockstar Games’ firmasının en popüler oyun serisi olan Grand Theft Auto 5 oyununu paylaştılar ve paylaşıldığı gün Epic Games’in web sitesi tıklanma rekoru kırdı ciddi problemler yaşandı ve aralıklarla erişime kapandı.

Biz siteye erişerek indirme işleminin nasıl yapılacağını inceledik.

www.epicgames.com‘a giriş yaparak ‘Epic Games’in kendi Launcher’ını indiriyoruz.

‘Epic Games’i indir butonuna tıkladıktan sonra Launcher’a ait bir exe doyası bilgisayarımıza inecek .

11858 teknik destek
11858 teknik destek

• Ekranda bulunan exe doyasını ‘Çalıştır’ butonuna tıklayarak yükleme işlemini başlatalım.

• Karşımıza bizi bekleyen klasik bir exe doyası yükleme ekranı çıkacak.

• Bu işlemler tamamlandıktan sonra ‘Epic Games’in kendi arayüzü bizi karşılayacak.


11858 teknik destek
11858 teknik destek

• Bu menüde Launcher’ı kullanmamız için yeni bir kayıt açmamız ya da mevcut hesap bilgilerimizle giriş yapmamız gerekiyor.

• Biz daha önceden bir hesaba sahip olduğumuz için , Facebook logosuna tıklayarak basit bir şekilde arayüze giriş yapabiliriz.

‘Epic Games’in ücretsiz indirme kampanyası devam edene kadar ilk açlışta sürekli GTA 5 fotoğrafını göreceksiniz , bu fotoğrafa tıklayarak ilerleyelim.

• Tüm GTA serilerinde olduğu gibi bu seride de +18 cinsel ve şiddet içerikleri bulunduğu için firma indirmelere yaş sınırı koyuyor , 18 yaş ve üzeriyseniz ‘Devam Et’ butonuna tıklayarak ilerleyelim.

• Açılan ekranda ‘Yükle’ butonuna tıklayarak ‘Sipariş Tamamlama’ işlemlerinin olduğu ekrana ulaşalım.

• ‘Siparişi Ver’ diyerek işlemi tamamlayalım.

• Daha sonrasın da Launcher’ın sol tarafında ki sekmelerden ‘Kütüphane’ye tıklayarak oyunun yükleme dosyasının gelip gelmediğini kontrol edelim.

• Gördüğünüz gibi oyunun yükleme dosyaları Kütüphanemizde yer alıyor , istediğiniz zaman hesabınıza giriş yaparak yükleyebilirsiniz , ‘Epic Games’in sloganında belirttiği gibi artık ‘Sonsuza Kadar Size Ait’ .

• Bugün sizler için incelediğimiz bu makaleyi en altta bulunan ‘Beğen’ butonuna tıklayarak beğenmeyi ihmal etmeyin , daha fazla teknoloji haberleri ve makaleleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlık Günler Dileriz …

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA