Ana Sayfa Destek En iyi E-posta Arşivleme Paketleri

En iyi E-posta Arşivleme Paketleri

0

E-posta arşivleme yazılımı paketleri öncelikle işletme alanı için tasarlanmıştır. Bunlar, e-postaları tesis dışı sunucuya, disk dizilerine veya bulut depolamaya arşivleyen uygulamalardır. Uygulamalar dizini e-postaları gönderir, böylece kullanıcılar gerektiğinde bunları hızla alabilir ve geri yükleyebilir. E-postalar korunması gereken kayıtları içerebildiği için, e-posta arşivlerini saklamak bazı sektörlerde önemli bir gereklilik olabilir.

E-posta arşivleme uygulamaları, canlı sunucularda e-posta bırakmaya kıyasla çok sayıda avantaj sağlar. Arşivlenmiş e-posta verileri daha az yer kaplar ve bu sayede restorasyon ve almayı hızlandırır. Bu, belirli arşivlenmiş e-postaları canlı bir sunucuda bırakılanlardan daha hızlı aramaya başladığından verimliliği de artırabilir. Yani bunlar en iyi e-posta arşivleme paketlerinden bazıları.

MessageSolution Kurumsal E-posta Arşivi

MessageSolution Enterprise Email Archive, en iyi arşivleme uygulamalarından biri olarak kabul edilir. IBM Lotus Domino, Microsoft Exchange ve Novel Group Wise gibi önde gelen e-posta sunucularının çoğu için destek sağlar. Uygulama, e-posta depolama hacmini% 75 azaltabilen yüksek sıkıştırma oranına sahiptir. Bu yazılım, yerleşik veritabanı ve metin arama motoru içerdiğinden, bir SQL sunucusuna ihtiyaç duymaz. Message Solution Enterprise, alma hızını daha da artırmak için e-posta sunucusundan ekleri kaldırabilir.

GFI Arşivleyici

GFI Archiver, büyük bir değer sunan yüksek oy alan bir e-posta arşivleme uygulamasıdır. Yazılım, kullanıcıların yalnızca e-postaları değil, takvim kayıtlarını, faksları, SMS’leri ve merkezi bir mağazadaki dosyaları ve klasörleri arşivlemelerini sağlar. GFI Archiver’ın tek örnekli depolama ve gerçek zamanlı sıkıştırma deposu daha verimli bir şekilde e-posta ile gönderir. Yazılım ayrıca gelişmiş arama araçları içerir, böylece kullanıcılar sayısız filtre, dışlama parametresi ve koşuluyla e-posta arayabilirler. GFI Archiver, XP’den 10’a kadar çoğu Windows platformuyla uyumludur ve desteklenen posta sunucuları arasın da MS Exchange, Office 365 ve Google Apps bulunur.

MailStore Sunucusu

MailStore Server, parlayan incelemeleri olan başka bir e-posta arşivleme uygulamasıdır. Yazılım nispeten az sistem gereksinimine sahiptir ve Office 365, MS Exchange, MS Outlook, Google Apps ve tüm IMAP ve POP3 e-posta sunucuları gibi e-posta sistemlerini destekler. Bu uygulama ayrıca tek örnekli depolama kullanır ve potansiyel olarak% 70 depolama alanından tasarruf sağlayabilecek dosya eklerini sıkıştırır. Kullanıcıların, arşivlere MailStore Web Erişimi, MailStore IMAP Sunucusu ve kullanışlı bir arşiv eklentisi içeren MS Outlook aracılığıyla erişmeleri için çeşitli yollar vardır. Microsoft Exchange MVP’si olan J. Peter Bruzzese şunları söyledi:

“ MailStore Sunucusu hakkında sevdiğim çok şey var. Özellikle onu kurup çalıştırmanın ve kurmanın ve unutmanın ne kadar kolay olduğunu seviyorum (uygun bir arşiv çözümü olması gerektiği gibi). MailStore’a Web Erişimi ve Mobil Web Erişimi (ve sadece iOS’ta değil Android, Windows Phone).

Symantec Kurumsal Kasa

Symantec Enterprise Vault, hem yerinde hem de uzaktan dağıtım sağlayan e-posta arşivleme konusunda endüstri liderlerinden biridir. Bu uygulama ile kullanıcılar MS Exchange, IBM Domino, SharePoint ve diğer dosya sistemlerinden gelen e-postaları arşivleyebilirler. Enterprise Vault ile ilgili en iyi şeylerden biri, PST’leri BT işlemlerini artırabilen ayrı bir arşive taşımanızı sağlayan PST (Kişisel Depolama Masası) göçüdür. Uygulama, arşivleri sıkıştırmak için tek örnekli depolama alanından en iyi şekilde yararlanır. Enterprise Vault ayrıca, arşivlerin kurulumunu ve yönetimini kolaylaştıran bir çok sihirbaz içermektedir.

Bunlar, Windows için daha ünlü e-posta arşivleme paketlerinden dördü. Çoğu kurum için önemli maliyet avantajları sağlayabilecek güvenilir uygulamalardır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.