Ana Sayfa Destek En İyi 4 Sanal Sürücü Yazılımı

En İyi 4 Sanal Sürücü Yazılımı

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

CD’nin görünümü bilgisayar tarihinde devrim niteliğinde bir şeydi çünkü sonunda küçük ve taşıması kolay bir nesneye önemli miktarda bilgi depolayabildik. Sonra bir CD’nin içeriğini tamamen kopyalayabilen ve farklı bir yere kaydedebilen bir yöntem bulmaya çalıştık. ISO görüntüleri bu şekilde göründü. Microsoft bile bugünlerde ISO görüntüleri kullanıyor, bu nedenle bu teknolojinin hala yüksek bir uygulanabilirliği var.

Bu görüntüleri oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey, internette ücretsiz olarak bulabileceğiniz özel bir yazılımdır. ISO, farklı yazılımları veya işletim sistemlerini daha hızlı kurmak için yeni bir CD veya DVD’ye veya hatta bir USB flash sürücüye yazdırılabilir. ISO görüntülerinin bir başka özelliği de gerçek bir disk gibi davranmasıdır. Bilgisayarı bu tür bir dosyayla fiziksel disk olarak davranmaya ikna eder.

Bu tür bir dosyayı alan yazılıma sanal sürücü yazılımı adı verilir, çünkü bilgi için fiziksel destek yoktur, tüm veriler bilgisayar belleğinde depolanır. İşte Windows 10 için tamamen ücretsiz olan en iyi sanal sürücü yazılımı listesi.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Daemon Tools Lite

Daemon Tools, 15 yıldan fazla bir süredir piyasada olduğu ve şu anda en fazla kullanıcı sayısına sahip olduğu için bu alanın en iyilerinden biridir. Her ay 3 milyon kullanıcı getiren 4 versiyonda mevcuttur.

En popüler sürüm, aynı zamanda ücretsiz sürümü olan tek sürüm olan Daemon Tools Lite’dir. Bilinen herhangi bir görüntü dosyasıyla işlem yapabilir ve en fazla 4 DTS + SCSI + HDD aygıtını taklit edebildiği için türünün en iyi programlarından biri olarak kabul edilir. Lite sürümü 3 lisans tipine sahiptir: Ticari Lisans, Kişisel Lisans, Farklı fiyatlarda Ücretsiz Lisans.

Ticaret Lisansı kurumlara ve geliştiricilere adanmıştır, çünkü sınırsız sayıda kurulumla birlikte Lite’ın en eksiksiz versiyonlarından biridir. Her güncelleme otomatik olarak yapılacak ve geliştiricilerin özel teknik desteğine sahip olacaksınız. Bu sürümü resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Kişisel Lisans, yazılımı ihtiyaç duyduğunuz her seferinde ücretsiz güncelleme alacağınız ve 7/24 teknik destek alacağınız 3 bilgisayara yüklemenizi sağlar. Bu tür bir lisansı buradan alabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ücretsiz Lisans, işlemlerin çoğunu gerçekleştirebilen yazılımın temel bir şeklidir, ancak geliştiricilerin teknik desteğini alamazsınız ve çok sayıda reklamı kabul etmeniz gerekir.

Geliştiriciler ayrıca 3 tür lisansın imkanlarını içeren bir paket de sunuyorlar. Böylece, belirli bir fiyat karşılığında sınırsız kurulum, özel destek ve reklamsız tam bir Daemon Tools Lite’a sahip olabilirsiniz.

Diğer Daemon Tools sürümleri hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Microsoft Sanal CDRom Kontrol Paneli

Bu yazılımın ilk sürümü 2001 yılında piyasaya sürüldü, ancak Microsoft 2013’te revize ederek onu iyileştirdi. Bu yazılımın herhangi bir özel gereksinimi yoktur. Sahip olmanız gereken tek şey işletim sisteminin Windows Server 2003’ten daha yeni bir sürümü. Kendiliğinden açılan bir ZIP arşivinde geldiği için kurulumu çok kolaydır. Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken dosyayı çalıştırmak. Unzip’e tıklayın ve kurmak istediğiniz klasörü seçin. Bu programı kullanmadan önce, sisteminizle nasıl çalıştığını tam olarak anlamak için readme.txt dosyasını okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazılımı tamamen ücretsiz olarak Microsoft resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

DVDFab Sanal Sürücü

Bu yazılım medya alanında daha çok odaklı: dönüşüm ve video oynatma. Hem DVD hem de Blu-ray formatları için sanal bir emülatördür. 18 sürücüye kadar taklit edebilir ve DVDFab’da oluşturulan ISO görüntülerini ve diğer benzer yazılımlar tarafından oluşturulan ISO görüntülerini bağlayabilir.

Bu araç, program öykünme alanında, .miniso adlı yeni bir uzantı başlattı, bir ISO görüntü dosyasının 2 bölüm içerdiğini biliyoruz: tanımlayıcı rolüyle görüntü başlığı ve diğer dosya ve klasörler. .Miniso dosyası görüntü başlığında gibidir ve belirli klasörler ile kullanmaya, normal bir ISO taklit edebilir, DVDFab kullanarak.

Bu yazılım tamamen özelleştirilebilir birçok ayara sahiptir. Kullanılabilir yaklaşık 20 dil arasından bir dil seçebilirsiniz, yazılımın en son görüntüyü otomatik olarak monte etmesine ve çıkarken tüm sürücülerin bağlantısını kesmesine izin verebilirsiniz, hatta 0 – 18 arasındaki sürücülerin sayısını manuel olarak bile ayarlayabilirsiniz. Bu çalıştırmak için güçlü bir bilgisayar gerektirmez. Önerilen sistem gereksinimleri bu günlerden itibaren herhangi bir bilgisayar için kullanılabilir. Herkesin Windows XP’den daha yeni bir sürümü ve Pentium II’den daha güçlü bir işlemcisi var. Bu yazılımı, geliştiricilerin resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

WinCDEmu

WinCDEmu, bu tür araçların kullanımı en kolaylarından biridir. Bu yazılım, optik görüntüleri basitçe üzerlerine tıklayarak monte etmenizi sağlar. En verimli sanal sürücü yazılımı arasında onun için bir yer ayıran birçok donanıma sahiptir. ISO, CUE, NRG, MDS / MDF, CCD ve IMG görüntüleri ile çalışabilir, sürücüleri destekler ve sınırsız miktarda, yükleyici boyutu 2 MB’tan küçüktür, kurulumundan sonra sisteminizi yeniden başlatmanız gerekmez, Seçebileceğiniz 20’den fazla dil, her türlü kullanım için ücretsizdir ve en iyi özelliklerinden biri, kullanmadığınız zamanlarda sürücü harflerini işgal etmemesidir.

Kurulum çok kolaydır ve uzun zaman gerektirmez çünkü kurulum seçeneklerini özelleştir  kutusunu işaretleyerek istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz önceden tanımlanmış ayarlarla gelir.

Windows 2000’den daha yeni herhangi bir Windows sürümü ile uyumludur bu yazılımı buradan indirebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.