Ana Sayfa İnceleme En Hızlı Taşınabilir Harddisk Samsung SSD T3 İncelemesi

En Hızlı Taşınabilir Harddisk Samsung SSD T3 İncelemesi

0
Paylaş

Türkiye’de yeni satışa sunulan Samsung firmasının tescilli patenti Vertical NAND (V-NAND) ve SSD TurboWrite teknolojileri ile geliştirilen Samsung SSD T3, 2TB’a varan yüksek kapasitesi ve hızı ile en yeni harici taşınabilir bellek depolama sürücüsü olarak öne çıkıyor.

MU-PT250B-WW-92788-0

Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından olan harici depolama ürünlerinden üst segment olarak ortaya çıkan ürün USB 3.1 arayüzü ile 450mb/s yazma hızı sergiliyor.  Samsung, taşınabilir SSD T3, boyutu ve hafifliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece 51gram ağırlığında ve hemen hemen kartvizit boyutlarında tasarlanan ürün Samsung firması tarafından tüy gibi olarak nitelendiriliyor.

MU-PT250B-WW-119194-0

Yüksek koruması ile darbeye dayanıklı olan cihaz güçlü bir metal dış gövdeye ve iç destek çerçevesine sahip olarak üretilmiş. Standart harici belleklerdeki gibi hareketli parçaları bulunmayan T3, çarpma ve düşürme gibi kazalardan kaynaklanacak veri kaybına karşı korumalı bir tasarıma sahip.

Harici depolama alanındaki değişime liderlik eden Samsung SSD T3, Android akıllı telefonlar, tabletler, Windows, Mac işletim sistemli bilgisayar dahil olmak üzere USB 3.1 destekli tüm cihazlarla uyumlu çalışabiliyor. Ayrıca ürüne üretici tarafından verilen 3 yıl garanti ise uzun ömürlü bir ürün olduğunu gözler önüne seriyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin