Ana Sayfa Güvenlik En Etkili Koruma Yazılımları

En Etkili Koruma Yazılımları

0
11858 teknik destek

Merhaba değerli takipçilerimiz bugün sizler için, En Etkili Koruma Yazılımları nelerdir bunları inceledik. İnceleme konumuz tamamen En Etkili Koruma Yazılımları’na yönelik olacaktır. Aralarından seçeceğiniz her ürün ücretsizdir. Ayrıca ücretli versiyonları da var.

İlişkili : Panda Dome

Koruma Çeşitleri


a) Güvenlik Yazılımları

Güvenlik yazılımları tüm kullanıcılar tarafından kullanılır. Kullanım amaçları kişiden kişiye göre değişir.

b) Açık Kaynaklı Güvenlik Yazılımları

Açık kaynaklı güvenlik yazılımları herkesin kolayca erişebileceği türden yazılımlardır. Ücretli ya da ücretsiz versiyonları var. Eğer bilinen bir marka ise kullanımı uygundur.

c) Güvenlik Duvarları

Güvenlik Duvarları ağ tabanlı güvenlik sistemleridir. Bilinen ismi Firewall’dur.

Firewall‘lar ağ tabanlı koruma sistemleridir. Birçok farklı filtreleme özelliği ile bilgisayar ve ağın gelen ve giden paketler olmak üzere İnternet trafiğini kontrol altında tutar. Bu konuda son nokta denilecek sistemlerdir. Kullanımları yaygındır VE pahalı sistemlerdir. Kişiler,kurumlar ve çok nüfuslu işletmeler tarafından tercih edilir.

Trend Micro Security

CCD-11411-trend-micro.jpg (965×545)


Trend Micro, Japonya menşeili bir güvenlik yazılımıdır. Ülkemizde kullanımı oldukça yaygın bir uygulamadır. Kişisel hesap oluşturma ve hesap üzerinden lisanslama mantığı ile çalışır. Oldukça güçlü, koruyucu ve kullanımı basit bir yazılımdır. Listemizde önerdiğimiz markalardan biridir. En Etkili Koruma Yazılımları arasında yer alır.

İlişkili: Trend Micro Kurulumu

11858 teknik destekWebroot Security

webroot-secureanywhere-internet-security-complete_14qq.jpg (1280×720)


Webroot Security, Amerika menşeili bir koruma yazılımıdır. Oldukça basit bir arayüze sahiptir. Ev kullanıcıları ve ofis kullanıcıları için uygundur. Bilgisayarınız ne kadar eski olursa olsun, Webroot kullanımı için uygundur. Webroot özellikle bankacılık sektöründe, havacılık sektöründe ve diğer iş kollarında kullanılan bir programdır. En Etkili Koruma Yazılımları arasında yer almasının sebebi, sevilen ve popüler bir uygulama olmasından kaynaklıdır. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kurulum konusunda 11858 çağrı merkezini arayabilirsiniz.


Panda Dome Security
k575yyd.jpg (1280×720)

Panda İspanya menşeili bir güvenlik yazılımıdır. Günümüzde hala çok aktif bir şekilde üretimde bulunan şirket, Panda Dome gibi Panda Global Protection gibi markalara sahiptir. Oldukça güçlü ve kullanımı basit bir arayüze sahip olan Panda ürünleri ülkemizde de seçkin teknoloji marketlerde satışta olup güvenle alabileceğiniz ürünlere sahiptir. Listemizde önerdiğimiz ürün gruplarından biridir. Ücretli ya da ücretsiz versiyonları vardır.

Norton Security
norton_logo.png (775×759)


Norton Security Amerika menşeili bir güvenlik yazılımıdır. 2021 yılında aktif olarak yazılım üreten bir firmadır. Bir çok bilgisayar markası ile anlaşmalıdır. Koruma yazılımları arasında en güçlü olanlarda biridir. Bilgisayarınızın işletim sistemi farketmeden kullanabilirsiniz. Norton, bütün işletim sistemleri için uygundur. Ücretli ya da ücretsiz versiyonları vardır. En Etkili Koruma Yazılımları arasında yer alır.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikMacbook’lara Uygun Dönüştürücüler
Sonraki İçerikPhotoScape Ücretsiz Fotoğraf Düzenleyici
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.