Ana Sayfa İnceleme Dünyanın İlk Thermal Aksiyon Kamerası ‘Flir Duo’ Özellikleri ve Fiyatı

Dünyanın İlk Thermal Aksiyon Kamerası ‘Flir Duo’ Özellikleri ve Fiyatı

0
Dünyanın İlk Thermal Aksiyon Kamerası 'Flir Duo' Özellikleri ve Fiyatı

Aksiyon kameralarının yaygınlaşmasıyla birlikte artan rekabet ortamında kendilerini ön plana çıkarmak isteyen kamera üreticileri aksiyon kameralarına ekstra özellikler ekleyerek tüketicilerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Yenilikçi aksiyon kameraları konusunda piyasaya sunulan son ürün ise Flir‘e ait termal kameraya sahip aksiyon kamerası oldu.

Asıl uzmanlık alanı termal görüntüleme ürünleri olan dünyaca ünlü marka Flir, yeni ürününde aksiyon kamerası alanına da giriş yaparak, biri termal özellikte 2 adet kameraya sahip ürünü Flir Duo‘yu geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü teknoloji fuarı CES 2017‘de kullanıcıların beğenisine sundu.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Termal görüntüleme özelliğinin yanısıra, suya ve titreşime karşı mukavemet gösterebilme özelliğine de sahip olan Flir Duo, aksiyon severlere farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Ürün üzerinde bulunan kameralardan görüntü kaydı yapanın çözünürlüğü 1920×1080 piksel iken, termal kamera ise 160×120 piksel çözünürlükte görüntü kaydı yapabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Flir Duo üzerindeki her iki kamerayı aynı anda kullanabiliyorsunuz. Ana kameranın yeterli olmadığı düşük ve yüksek ışık koşullarında termal kameranın etkisinin çok büyük şekilde hissedileceği belirtiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Drone, kask, body kit vb. standlar üzerine yerleştirilebilen kamera ile kaydettiğiniz görüntülerin analizini ve düzenlemesini Flir‘e ait Flir Tools yazılımı ile yapabiliyorsunuz. Aksiyon kameraları alanında farklılık yaratması beklenilen ve bu alanda açılacak olan yeni bir sayfanın öncülüğünü yapacağı düşünülen Flir Duo, önümüzdeki aylarda 999$ fiyat etiketiyle vitrinlerdeki yerini alacak. Bütün bunlarla birlikte ürünün dahili depolama kapasitesi ve kamera çözünürlüğü bakımından daha yüksek performans sunabilen 1300$ fiyat etiketli farklı bir versiyonunun da var olacağı konuşuluyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA