Ana Sayfa İnceleme Dünyanın İlk En Akıllı ve Yüksek Kapasiteli Şarj Cihazı: Omnicharge

Dünyanın İlk En Akıllı ve Yüksek Kapasiteli Şarj Cihazı: Omnicharge

0
Dünyanın İlk En Akıllı ve Yüksek Kapasiteli Şarj Cihazı: Omnicharge

Artan teknoloji kullanımıyla beraber, taşınabilir şarj aletlerine olan ihtiyaç fazlasıyla artmış durumda. Ama gerek çok çabuk tükenen, gerekse yanlış akım vererek milyarlık cihazlarımıza zarar veren powerbanklar piyasada dolaştıkça, taşınabilir şarj cihazlarına yaklaşmaktan çekiniyoruz.

Tam bunları düşünerek geliştirilmiş olan omnicharge, içimizi rahatlatmaya hazırlanıyor. Bir bağış sitesi üzerinden bağış toplayan bu ürün, barajı çoktan geçmiş durumda, raflarda yerini almaya hazır.

Diğer taşınabilir aletlerine göre çok daha kapsamlı özelliklere sahip bu cihaz ile değil telefon-tablet şarj etmek, laptop bile şarj edebilirsiniz. Cihaz üzerinde bir de priz bulunuyor ve bu priz sayesinde AC 220V ile çalışan cihazlarınıza güç sağlayabiliyor.

13.600 mAh ve 20.400 mAh olmak üzere 2 farklı kapasite ile çıkacak olan cihazlardan 13.600 mAh‘lik olan cihaz 12 inç‘lik MacBook‘a fazladan 9 saat, 20.400 maH‘lik cihaz ise aynı bilgisayara fazladan 13 saat ekstra güç sağlıyor.

2 adet USB çıkışı bulunan Omnicharge, bu çıkışlardan hızlı şarj sağlıyor. 2 farklı modele sahip olduğunu belirttiğimiz cihazlardan yüksek kapasiteli olan 3 saatte, düşük kapasiteli olan cihaz ise 2 saatte tam şarj olabiliyor. Aynı şekilde yüksek kapasiteli olan cihazın ağırlığı 589 gram, düşük kapasiteli olan cihazın ağırlığı ise 375 gram olarak belirtiliyor.

Oled bir ekrana da sahip olan bu cihazın ekranından kalan şarj miktarı, AC/DC modlarından hangisinde olduğu ve cihazın ne kadar ısındığını takip edebiliyoruz. Cihaz 2 farklı modelden dolayı 2 farklı satış fiyatına sahip. Bunlardan düşük kapasiteli olanı 199$, yüksek kapasiteli olan ise de 250$‘dan satışa sunuluyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA