Ana Sayfa İnceleme Dünyanın En Dayanıklı Güvenlik Kamerası: Panasonic Aero-PTZ (WV-SUD638)

Dünyanın En Dayanıklı Güvenlik Kamerası: Panasonic Aero-PTZ (WV-SUD638)

0

IFSEC 2016 fuarında daha çok dayanıklılık temasıyla öne çıkmaya çalışan dünyaca ünlü teknoloji devi Panasonic‘in bu manada tanıttığı ürünlerden biri olan dünyanın en dayanıklı güvenlik kamerası Aero-PTZ‘yi sizler için inceledik. 

Çevresel şartlarla birlikte oluşabilecek titreşimlere karşı hibrit görüntü sabitleme teknolojisi ve jiro sensöre sahip olan ürünün kamerası 60fps‘de Full HD video kaydı yapabiliyor. Aynı zamanda 30x Optik Zoom yapabilen lense sahip olan ürünün içerisinde Aero-PTZ (aktif sensörler) teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji, ürünü, içerisinde bulunduğu ortamın olumsuz koşullarına karşı güçlendiriyor. Örneğin, ürün içerisinde bulunan silecekler yağmur ya da kar yağdığında çalışmaya başlayarak kameranın kesintisiz olarak görüntü almasını sağlıyor. Veya soğuk hava koşullarında ürün içindeki aktif sensörler devreye girerek cihaz içerisini ısıtıyor ve donma olaylarına karşı ürünü koruyor.

gk1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Mevcut aerodinamik tasarımı sayesinde 360 derece görüntü yakalabilen ürün, aynı zamanda 22km/h hızdaki rüzgar ve fırtınalara karşı direnç gösterebiliyor. Ürünün iç kısmı gibi, kasa kısmı da kendisini olumsuz hava şartlarına karşı koruyup temizleyebiliyor. Fiber glass bir kasaya sahip olan ürün oldukça hafif ve kendisini soyulmalara karşı koruyor.

Kamera, IP67 dayanıklılık sertifikasına sahip; ürünün kamera lensi sınırsız sayıda 360 derece dönme özelliğini destekliyor. Kameranın aşağıyukarı eğimi ise 90 derece ile 180 derece arasında değişiyor.

gk3

-50 derece soğuğa ve +55 derece sıcaklığa kadar mukavemet gösterebilen Panasonic  Aero-PTZ‘nin ortalama satış fiyatı henüz bilinmemekle birlikte ürünün güvenlik kameraları pazarına hareketlilik getireceği ve cihazın üst düzey güvenlik sistemi gerektiren yerlerde kullanılması bekleniyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA