Ana Sayfa Bilgisayar Dualshock , Dualsense ve Diğer Kontrolcülerle Uyumlu Tuş Atama Uygulaması

Dualshock , Dualsense ve Diğer Kontrolcülerle Uyumlu Tuş Atama Uygulaması

0
11858 teknik destek

Merhaba TeknoDestek takipçileri  bu makalemizde sizler için Android cihazlar için üretilmiş GamePad tuş atama uygulaması hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Bildiğiniz üzere piyasada satılan çoğu Gamepad,Joystick,Kontrolcü ve çeşitleri isimleri bulunan bu cihazlar neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumlu, bu konuda bir problem yok , fakat piyasada ki bütün ‘Oyunlar‘ bu cihazları destekliyor mu ?

Maalesef ki bu sorunun cevabı Hayır .

Bugün paylaşacağımız makalede bir çok oyun için GamePad‘inizle uyumlu bir uygulama ile oyunlarda tuş ataması yapacağız. Bu tuş atama işlemi Android cihazlarınızın oyun esnasında ekran kısmında bulunan Sanal Tuşların üzerine uygulamanın yeteneği ile eklenecek Sanal Tuşlar ile gerçekleşecek.

Uygulamamızın Adı Octopus-Play Games with Gamepad,Mouse,Keyboard ( ayrıca cihaza tanımlayacağınız klavye mouse ile bazı FPS oyunlarını oynamanız mümkün) , uygulama linki için tıklayın.

brief_feature_6700db9.png (1055×337)

İşlem Adımları 

1-Uygulamayı indirmeden önce Bluetooth ile mevcut GamePad‘iniz ile eşleştirin.

2-Daha sonra Panda Game Pad Pro Beta uygulamasını buraya tıklayarak indirelim.
3-Panda GamePad pro Aktivasyon işlemi yapılması gerekiyor , aktivasyon işlemi için telefonunuzu geliştirici seçeneklerine açmanız gerekmekte.

11858 teknik destek

4-Geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra USB hata ayıklaması modunu aktif etmeniz gerekiyor.
5-Hata ayıklama modunu açtıktan hemen sonra buraya tıklayarak aktivasyon dosyasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

6-Telefonunuzu bilgisayarınıza orjinal data kablosuyla bağladıktan hemen sonra bilgisayarınızdan Aktif etme klasörünün içinde bulunan Active dosyasını çalıştıralım , ve mutlu son artık Aktivasyon tamam olduğuna göre kullanabilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
2018 Oylamalar · 2018 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikAirPod’ları PS4’e Bağlama
Sonraki İçerikYavaş iPad Nasıl Onarılır?
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.