Ana Sayfa Bilgisayar Dualshock , Dualsense ve Diğer Kontrolcülerle Uyumlu Tuş Atama Uygulaması

Dualshock , Dualsense ve Diğer Kontrolcülerle Uyumlu Tuş Atama Uygulaması

0

Merhaba TeknoDestek takipçileri  bu makalemizde sizler için Android cihazlar için üretilmiş GamePad tuş atama uygulaması hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Bildiğiniz üzere piyasada satılan çoğu Gamepad,Joystick,Kontrolcü ve çeşitleri isimleri bulunan bu cihazlar neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumlu, bu konuda bir problem yok , fakat piyasada ki bütün ‘Oyunlar‘ bu cihazları destekliyor mu ?

Maalesef ki bu sorunun cevabı Hayır .

Bugün paylaşacağımız makalede bir çok oyun için GamePad‘inizle uyumlu bir uygulama ile oyunlarda tuş ataması yapacağız. Bu tuş atama işlemi Android cihazlarınızın oyun esnasında ekran kısmında bulunan Sanal Tuşların üzerine uygulamanın yeteneği ile eklenecek Sanal Tuşlar ile gerçekleşecek.

Uygulamamızın Adı Octopus-Play Games with Gamepad,Mouse,Keyboard ( ayrıca cihaza tanımlayacağınız klavye mouse ile bazı FPS oyunlarını oynamanız mümkün) , uygulama linki için tıklayın.

brief_feature_6700db9.png (1055×337)

İşlem Adımları 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

1-Uygulamayı indirmeden önce Bluetooth ile mevcut GamePad‘iniz ile eşleştirin.

2-Daha sonra Panda Game Pad Pro Beta uygulamasını buraya tıklayarak indirelim.
3-Panda GamePad pro Aktivasyon işlemi yapılması gerekiyor , aktivasyon işlemi için telefonunuzu geliştirici seçeneklerine açmanız gerekmekte.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

4-Geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra USB hata ayıklaması modunu aktif etmeniz gerekiyor.
5-Hata ayıklama modunu açtıktan hemen sonra buraya tıklayarak aktivasyon dosyasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

6-Telefonunuzu bilgisayarınıza orjinal data kablosuyla bağladıktan hemen sonra bilgisayarınızdan Aktif etme klasörünün içinde bulunan Active dosyasını çalıştıralım , ve mutlu son artık Aktivasyon tamam olduğuna göre kullanabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA