Ana Sayfa Uygulama Drivvo Araç Yönetim Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Drivvo Araç Yönetim Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

0

Gelişen teknoloji ile uygulamalar her alanda çoğalıyor. Araç kullanan insanların işini kolaylaştıran uygulamalardan biri olan Drivvo araç yönetim uygulaması, kullanıcılarına pek çok kolaylık ve avantaj sunuyor. Drivvo ile araç yönetimi esas alınıyor ve uygulama, kullanıcıları tarafından beğeniliyor.

Tek araç sahipleri gibi birden fazla aracı olan hanelerin de rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olan Drivvo ile birden fazla aracı olanların tüm araç işlerinin kontrolü kolaylıkla yapılabiliyor. Uygulamada yer alan araç bakım özellikleri ile pek çok iş aynı anda kontrol altına alınabiliyor. Uygulamaya yapılan harcamaların eklenmesi ile maliyet karşılaştırılması da yapılabiliyor.

Drivvo Araç Uygulaması Nedir

Drivvo araç uygulaması araca yapılan bakım masraflarını kontrol edebilme amacı ile kurulmasının yanı sıra yakıt tüketiminin de takip edildiği ve buna benzer pek çok detay için analiz yapma konusunda yardımcı oluyor.

Araba uygulaması olan Drivvo araç yönetim uygulaması kullanılarak  arabanın tüm giderleri kontrol altına alınabiliyor. Araç sahibi, aynı yıl içinde hangi durumlarda ne kadar harcama yaptığını görebiliyor. Yakıttaki her geçen ufak da olsa artışlar pek çok sürücünün dikkatini çekmese de ay sonu yapılan hesaplarda ciddi bir yer ediniyor.

Google araçları ve uygulamaları arasında yer alan Drivvo araç yönetim uygulaması kapsamında flex hesaplama da bulunuyor. Bu hesaplama yöntemi ile aracın hangi yakıtı kullanması halinde avantaj sağlayacağı görülüyor. Yakıtın hangi istasyon alındığı not edilebildiği gibi gidilen rotalar da görülüyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Drivvo Araç Yönetim Uygulaması Ne İşe Yarar

Araç kullanmayı seven pek çok insan olsa da araca bakmak başlı başına bir iştir. Araç bakımları ve zamanları güvenli yolculuklar için önem taşıyor. Bu güvenli yolculukları da Drivvo araç yönetim uygulaması sağlıyor. Araç bakım zamanlarının kolaylıkla takip edilebildiği sisteme ayrıca birden fazla araç bilgisi de eklenebiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yakıt harcamalarının da kontrol edilebildiği uygulama satın alınmadan telefona indirilebiliyor. Uygulamanın kullanımı oldukça kolay olup sağladığı grafik yönetimi ile harcamaların tek ekranda görünmesini sağlıyor. Oturum açmadan kullanılabilen uygulama ayrıca sağladığı Türkçe dil desteği ile de avantaj sunuyor.

Drivvo araç yönetim uygulaması aynı zamanda araç bakım uygulaması da olup araç ile ilgili yapılan tüm masrafların takip edilmesi için kullanılıyor. Yakıt ve bakımlar ile ilgili detaylı rapor sunan uygulama, yakıt ihtiyacını da hesaplıyor ve çevredeki istasyonları gösteriyor. Yakıta bağlı olarak kilometre hesabı yapmasının yanı sıra binek araç dâhil kamyon, otobüs ve motosiklet için de yakıt maliyeti yönetilebiliyor.
Benzin ya da yakıt fiyatı girilmesi ile araç için en avantajlı yakıt belirleniyor. Uygulamadaki tüm kayıtlar bulutta yedekleniyor ve bu kayıtların geri alınması da oldukça kolay oluyor. Veri dışı aktarmalar da Excel formatına gerek kalmadan dışa aktarılıyor.

Araç için yapılan her türlü gider, yakıt ya da bakım masrafları için harcanan miktar tablo şeklinde görüntüleniyor.  İnsanın işini kolaylaştırdığı gibi kullanımı da kolay olan uygulamada tüm özellikler bulunuyor. Drivvo araç yönetim uygulaması, IOS ya da Android telefonlara indirilip kullanılabiliyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA